Do sídla Harryho Stylesa vtrhol muž, ktorému súd udelil zákaz približovania: Napadol aj ženu pracujúcu v dome

Do domu Harryho Stylesa vrhol stalker

Do domu Harryho Stylesa vrhol stalker (Zdroj: Twitter/Harry Styles.)

#28-ročný stalker Pablo Tarazaga-Orero bol obvinený z údajného násilného vstupu do londýnskeho sídla známeho britského speváka Harryho Stylesa. Okrem toho, že mal zničiť vzácnu vázu, napadol aj ženu, ktorá v dome pracuje. Incident sa stal minulú stredu.

Pablo nevyčíňal v blízkosti speváka po prvýkrát. Ešte v roku 2019 bol odsúdený za prenasledovanie a dostal od súdu zákaz priblížiť sa k spevákovi a jeho domu na menej ako 250 metrov. Okrem toho mal zákaz objaviť sa aj na akomkoľvek koncerte, ktorého bol Harry Styles súčasťou. Taktiež mu bolo zakázané ho akokoľvek kontaktovať alebo zverejňovať príspevky na sociálnych sieťach.


Kanye West vydá album: Fanúšikovia zúria! Aby si ho mohli vypočuť, musia si kúpiť nový prehrávač


Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevkročíš, no pre tohto stalkera to zrejme neplatí. Pablo aktuálne čelí ďalšiemu obvineniu a o jeho vine rozhodne miestny súd. Zástupca Harry Stalesa, ani sám spevák, nechceli situáciu nijako komentovať. V roku 2019 však ešte Styles vyhlásil, že má obavy a je mužom znepokojený.

Známy spevák nie je jediný, komu sa takýto incident stal. Pred piatimi rokmi zatkli stalkera aj v dome Seleny Gomez a v roku 2014 sa podobná udalosť stala aj herečke Sandre Bullock. Myslíš si, že je normálne, aby fanúšikovia, nech sú akokoľvek zbláznení do celebrít, vtrhli do ich domovov?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, standard.co.uk
Odporúčame