Harry Styles má na svojom konte obrovský úspech: Neuveríš, čo sa mu podarilo dosiahnuť za taký krátky čas!

Nový album Harryho Stylesa

Obálka nového albumu Harryho Stylesa (Zdroj: Real World Studios)

#Populárny spevák Harry Styles vydal 20. mája nový, v poradí už tretí album s názvom Harry’s House. Počas prvého týždňa sa vo Veľkej Británii predalo viac ako 521-tisíc kusov. Polmiliónovú hranicu nikto nepokoril už 18 mesiacov. Ide len o štvrtý album, ktorému sa to podarilo.

Ešte počas uvádzacieho týždňa sa album dostal na prvú priečku rebríčka Billboard 200. Môže za to vďačiť aj hitu As It Was, ktorý má na Spotify už viac ako pol miliardy vypočutí.


Umelá inteligencia a deepfake vo videoklipe? Kendrick Lamar prichádza s revolúciou, mení sa na Willa Smitha či Kanyeho Westa


Nie je všetko len o predajoch

Nejde však len o samotné predaje, aj keď vďaka nim si tvorcovia zarábajú. Až štyri skladby z albumu Harry’s House sa dostali do najlepšiej desiatky rebríčka Billoard Hot 100. Jednotkou je už spomínané As It Was, ktoré kraľuje rebčíku už niekoľko týždňom v rade.

Na štvrtok mieste sa aktuálne nachádza skladba Late Night Talking, na ôsmom Sushi Restaurant a na deviatom Matilda. Očakáva sa, že tieto skladby sa tak skoro z topiek nedostanú, nakoľko album ešte len vyšiel. Harry si tak môže znova užívať slávu, avšak tentokrát viac ako kebykoľvek predtým.

No a aby toho nebolo málo, vrátime sa ešte k tým predajom, pretože Stylesovi sa podarilo trhnúť aj rekord v predaji platní za jeden týždeň. Nový album si na LP v Británii kúpilo takmer 150-tisíc ľudí. Aj to je dôkaz toho, že kvalita platní má stále svojich zástancov a nejeden si potrpí na kvalitnom zvukovom zážitku.

Páči sa ti Harryho nový album a ktorú skladbu máš najradšej?


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, variety.com, billboard.com
Odporúčame