Vieš, ako si užiť Vianoce bez dymu a čo darovať?

glo HYPER X2 má 7 farebných vyhotovení

glo HYPER X2 má 7 farebných vyhotovení (Zdroj: BAT)

#Vianoce už klopú na dvere, si pripravený? Alebo ešte hľadáš posledné darčeky pre najbližších a rozmýšľaš nad tým, ako tohtoročné sviatky vylepšiť?

Pohoda bez zbytočných zvád

Iste už máš doma všetko, čo k Vianociam patrí – adventný veniec, vianočné svetielka aj ozdobený vianočný stromček. Nesmie chýbať kopec vianočných dekorácií – Santa na saniach, mäkké vankúšiky s dekou v červeno-zelenej kombinácii, tajná skrýša na darčeky, kde ich tvoji najbližší zaručene nenájdu. A hlavne nech to doma pekne vonia – ihličím, citrusmi, škoricou a medovníčkami.

Jednoducho, dokonalá pohoda… Stačí však málo – a čaro Vianoc je preč. Dym z horiacej cigarety prehluší všetky očarujúce vianočné vône a je akurát tak dôvodom na rodinné zvady. Povedz si, že tohtoročné Vianoce budú bez dymu. Nastal čas na modernú bezdymovú alternatívu. Tá poteší ako nápaditý darček každého fajčiara, ktorému záleží na sebe a svojom okolí.

Prečo prejsť na bezdymovku

Ak máš v rodine dospelého fajčiara, ktorý nedokáže alebo nechce prestať fajčiť, skús ho motivovať k tomu, aby vykročil na cestu pozitívnej zmeny a vymenil oldschoolovú cigaretu za modernejšiu bezdymovú alternatívu. Pádnych dôvodov, prečo tak urobiť, je hneď niekoľko. Zariadenie na zahrievanie tabaku tabak nespaľuje, ale pri podstatne nižšej teplote tabakovú náplň zahrieva.

Žena s glo HYPER X2
Žena s glo HYPER X2 (Zdroj: BAT)

Práve vďaka tomu vzniká pri užití bezdymovej alternatívy len aerosól namiesto nepríjemného zápachu z cigaretového dymu, ktorým ľahko napáchnu vlasy, oblečenie aj celý interiér. Aerosól navyše obsahuje podstatne menej toxikantov ako dym z horiacej cigarety, čo ocení nielen fajčiar, ale aj jeho okolie. Takisto popol, ktorý po fajčení klasickej cigarety ostáva v popolníkoch a zapácha, je minulosťou.

glo™ HYPER X2 nadchne vyznávačov alternatív

Od začiatku decembra prináša British American Tobacco, jeden z inovátorov v oblasti bezdymových zariadení, na slovenský trh svoje najmodernejšie zariadenie s pokročilejšou technológiou zahrievania tabaku. Novinka glo™ HYPER X2 zaujme nielen šik dizajnom v siedmich monochromatických a dvojfarebných prevedeniach, ale aj silným výkonom a praktickými funkciami pre maximálny užívateľský komfort.

Zariadenie je ľahšie, vytvorené v ergonomickom dizajne s kompaktnejšími rozmermi, takže pohodlne sadne do ruky. Jednoducho sa obsluhuje a podobne ako jeho predchodca ponúka dva režimy zahrievania – Standard a Boost. V režime Standard sa vložená náplň zahreje do 20 sekúnd, v režime Boost už do 15 sekúnd, aby ponúkol ešte intenzívnejší zážitok. Na zapnutie každého z režimov slúžia osobitné tlačidlá, čo umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimami.

glo HYPER X2 na stole
glo HYPER X2 na stole (Zdroj: BAT)

Šikovnou vychytávkou je clonový uzáver na vkladanie náplní, vďaka čomu je údržba jednoduchšia a minimalizuje sa riziko zanášania nečistôt do zariadenia v čase, keď sa nepoužíva. Prechod na túto bezdymovú alternatívu znamená pre fajčiara viac ohľaduplnosti k sebe a svojmu okoliu a takisto nezanedbateľnú finančnú úsporu v porovnaní s klasickými cigaretami v časoch, keď sa opäť vo veľkom hovorí o ich zdražovaní.

Cena bezdymového zariadenia glo™ HYPER X2 je 20 eur a pre dospelých užívateľov tabakových výrobkov je na predaj vo vybraných sieťach trafík, kde si možno zakúpiť 3 farebné varianty glo™ HYPER X2. Jeho predchodcu, štýlový glo™ hyper+ UNIQ s vymeniteľnými bočnými krytmi a personalizovaným lookom kúpiš za 15 eur, takisto však len ak máš 18 rokov a viac. Celý sortiment bezdymových zariadení na zahrievanie tabaku glo™ nájdeš na www.discoverglo.sk

Presadni na elektrinu, presadni na glo™ a súťaž o elektrizujúce ceny

Ak (si) zariadenie na zahrievanie tabaku glo™ HYPER X2 alebo glo™ hyper+ UNIQ kúpiš do 31. decembra a zariadenie (si) zaregistruješ, zapojíš sa do súťaže Presadni na elektrinu, presadni na glo. Hlavnou cenou tejto skvelej súťaže je luxusný elektromobil BMW iX3! Vyhrať však môžeš aj 8 elektrických skútrov, 8 elektrobicyklov, 16 batohov so solárnym panelom a 40 solárnych powerbankov. Meno šťastného výhercu elektromobilu BMW bude známe 2. januára 2023. Presné podmienky súťaže nájdeš na www.switch2electric.sk

glo HYPER X2
glo HYPER X2 (Zdroj: BAT)

Príď si ich zblízka pozrieť na Tyršák do glo™ pop-up predajne

Celý sortiment zariadení na zahrievanie tabaku z portfólia spoločnosti British American Tobacco nájdeš vystavený v moderne dizajnovanej glo™ pop-up predajni na Tyršovom nábreží v Bratislave. Na terase ťa čaká aj veľkolepá vianočná výzdoba s fotokútikom s tým najkrajším výhľadom na Bratislavu.

Príď si spraviť parádnu foto s výhľadom na hrad a centrum Bratislavy! Pozor však, zariadenia na zahrievanie tabaku glo™ sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových výrobkov, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť, a hoci predstavujú menšie zdravotné riziko ako cigarety, nie sú úplne bez rizika.

Viac informácií o zariadeniach na zahrievanie tabaku glo™ nájdeš aj na www.discoverglo.sk a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram na konte glo_slovakia.

glo pop-up predajňa na Tyršáku
glo pop-up predajňa na Tyršáku (Zdroj: BAT)
Zdroj: PR článok
Odporúčame