Najkrajší vianočný darček od seba pre seba!

dievča drží v rukách darček

Najlepší darček od seba pre seba (Zdroj: Unsplash/Kira auf der Heide)

#Vianočné šialenstvo sa začalo. Obchody sú preplnené a naše kalendáre praskajú vo švíkoch. Koniec roka sa predsa blíži a všetci potrebujú všetko závratne rýchlo hotové. Až ma rozbolela hlava. Ocitli sme sa v tornáde taskov s krvavo červeným deadlinom 31.12.2022. Je čas aspoň trošilinku spomaliť a dopriať niečo aj samému či samej sebe. Tu je tip na najkrajší vianočný darček od seba pre seba, ktorý ti zaručene zlepší deň!

Je čas na drobný egotrip darčekového škriatka v nás. Nie, nepíšem aby si si kúpil/a ten najnovší iphone. Nie nie, píšem tu o priestore pre rast! Nenásilnom, no príjemnom čase, ktorý venuješ tej myšlienke, tomu dokonalému nápadu, ktorému sa chceš venovať už mesiace, no vždy to bolo “zajtra”. Už žiadne zajtra. Dopraj si konečne čas pre seba a svoj rast!

Prihlás sa do Futuretonu! Do 18.12. máš šancu si darovať zmenu pre lepšie Slovensko. Či už ti na srdci leží participácia a verejné veci ti nie sú ľahostajné

alebo túžiš po inkluzívnej spoločnosti a pomoci ohrozeným skupinám, Futureton je tvoja šanca na lepšie Slovensko už dnes.
Nemusíš toho spraviť veľa. Stačí sa prihlásiť do Futuretonu! Vygoogli si futureton.sk čekni všetky naše výzvy, neboj je ich tam hojne, každý si určite príde na svoje, a vymýšľaj projekt. Rovno sa registruj tu!

Mám nápad, no netuším čo s ním! Nič a neboj, na stránke nájdeš aj detailný popis štruktúry projektu, ktorý ťa prevedie celým procesom od začiatku až po hotový zlepšovák pre Slovensko. Problem solving skills sú žiadaným atribútom nejedného zamestnávateľa a rozhodne majú potenciál ti aj zlepšiť kvalitu života, cesta ako si tieto skills osvojiť je jasná! Skúšať, skúšať a skúšať! A vieš kde máš takúto príležitosť? No predsa na Futuretone!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
V Bratislave sa hackovalo pre LGBTQ+ ľudí

Ambiciózny darček však? Hecni sa, máš na to!

Zdroj: Tlačová správa/Night of Chances
Odporúčame