Frayer Flexking sa objavuje na novom tracku: Toto je Goldmine, pridáva sa aj Shimmi

Frayer Flexking je v tomto kalendárnom roku ako kométa. Dá sa nadnesene povedať, že niekoľkom mesiacov dozadu ho prakticky nikto nepoznal, i keď pravdou je, že na scéne je už dlhšie a tí, ktorí slovenskú rap game sledujú do detailov, vedeli, o koho ide. Faktom ostáva, že FF o sebe dáva výrazne vedieť predovšetkým v roku 2020 a pokračuje v zatváraní úst neprajníkov.

Nebudeme si totiž klamať, Frayer Flexking má naozaj veľa neprajníkov, ktorým sa nepáči jeho štýl. O to zaujímavejšie je, že skladby, na ktorých sa objaví, majú naozaj veľa pozretí, a teda, aj keď ho nemajú ľudia po väčšine radi, aj tak si jeho prácu pustia. Popularita následne rastie, rastie a rastie.

Najnovšie sa Frayer objavuje spolu so Shimmim na tracku Goldmine, o ktorý sa produkčne postaral Parker Zung. Dopredu hovoríme, že možno to nebude šálka kávy, ale rozhodne to stojí za vypočutie. Hype, ktorý okolo Frayera Flexkinga vznikol totiž nie je náhodný, chalan si za tým ide. A v neposlednom rade je potrebné dať šancu aj Shimmimu, ktorý sa posúva vpred.

Foto: Frayer Flexking, profil na Instagrame

Odporúčame