Fobia Kid vydá nový album. Zverejňuje tracklist

Fobia Kid Strašidelný dom

Fobia Kid Strašidelný dom

Síce Fobia Kid vydal jeho posledný projekt Antihero vyšiel ešte v júni roku 2020, až do dnešných dní si na Spotify jeho sladby podľa mothly listeners púšťa takmer 70-tisíc ľudí. Toto bol len taký fun fact na úvod. Od tejto doby vydal len veľmi málo skladieb, a to Mitsubishi, OK Boomer a Arcade s Nik Tendom. Teraz sa však veci menia, reprezentant Dogma Family bude vydávať jeho nový album.

O tom, že Fobia Kid na niečom pracuje nejakú dobu pozorní fanúšikovia zrejme vedia. „Sralo ma všetko a všetci. Keďže môj život poslednú dobu pripomínal Béčkový horor, nemal som chuť ho zdieľať so svetom,“ napísal na svoju instagramovú story ešte začiatkom marca. „Ale nahral som o tom album,“ napísal v ďalšej storke. Prišlo to ako blesk z jasného neba, no zrejme nikto nie je nahnevaný. Možno tí, ktorí písali pod Fobiove posledné tracky trocha prehnané komentáre nahnevaní sú. To je však ich problém.

Fobia Kid a jeho nový album

V sobotu večer sa rozhodol na svojom profile podeliť s fanúšikmi aj o tracklist jeho nového albumu. Bude volať Strašidelný Dom. Presne v tomto moode vystaval aj názvy skladieb, keďže tu nájdeme Dr Jekyll vs Mr Hyde, Čarodejnica, K Čomu Sa Modlíš, alebo Oravský Hrad.

Na albume zrejme neuvidíme žiadneho hosťa. Nevieme ani to, kedy Strašidelný Dom dropne. Na story napísal však to, že by ho chcel vydať počas splnu mesiaca.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Fobia Kid IG

Odporúčame