Dodržiavať pitný režim počas leta môže byť jednoduché! Táto štýlová fľaška udrží tvoj nápoj chladným po celý deň

Táto štýlová fľaška udrží tvoj nápoj chladným po celý deň

Táto štýlová fľaška udrží tvoj nápoj chladným po celý deň (Zdroj: puro.it)

#Vedel si, že staršie deti a dospelí ľudia by mali denne prijať 20 – 60 ml tekutiny na kilogram telesnej hmotnosti? To znamená, že ak vážiš 70 kilogramov, mal by si každý deň vypiť aspoň 1400 ml vody. Dodržiavať pitný režim však nemusí byť vždy úplne jednoduché, najmä počas horúcich dní. Možno to poznáš aj ty. Ráno si naberieš studenú vodu do fľašky, no už po pár hodinách je nepríjemne teplá a nedá sa piť.

Perfektné riešenie na tento častý problém poskytuje talianska značka Puro. Tá vyrába jedinečné štýlové fľaše z nerezovej ocele, ktoré dokážu udržať nápoj chladným až po dobu 24 hodín. To ale nie je ich jediná pozoruhodná výhoda.

Talianske fľašky s výnimočným dizajnom

Puro je svetoznáma talianska značka s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa venuje najmä výrobe prémiového príslušenstva pre smart elektronické zariadenia. V jej ponuke nájdeš napríklad káble, nabíjačky alebo puzdrá. Prednedávnom však spustila aj vývoj unikátnych fľašiek. Tie sú navrhnuté tak, aby naplno zodpovedali modernému životnému štýlu. Od tohto roku je značka Puro súčasťou portfólia známej spoločnosti SBS.

Talianske fľašky s výnimočným dizajnom
Talianske fľašky s výnimočným dizajnom (Zdroj: puro.it)

Fľašky Puro zaujmú už hneď na prvý pohľad svojím elegantným dizajnom a jedinečnými farbami, spomedzi ktorých si určite ľahko vyberieš aj ty. Sú tak doslova módnym doplnkom a môžeš ich hrdo nosiť všade so sebou.

Prémiové materiály, ekologická výroba a dlhá životnosť

Daj zbohom neekologickým plastovým fľaškám, ktoré majú krátku životnosť a do vody sa z nich uvoľňuje zdraviu škodlivý bisfenol. Fľaše Puro sú vyrobené z vysokokvalitnej nerezovej ocele 18/8. Tá je mimoriadne odolná voči hrdzaveniu a oxidácii, neobsahuje BPA (bisfenol), do tekutiny nepúšťa žiadne zdraviu škodlivé látky a nijako neovplyvňuje chuť nápoja. A čo je dôležité, jej výnimočné vlastnosti sa s časom nemenia, takže má mimoriadne dlhú životnosť.

Prémiové materiály, ekologická výroba a dlhá životnosť
Prémiové materiály, ekologická výroba a dlhá životnosť (Zdroj: puro.it)

Drobné plastové doplnky, napríklad, tesnenie alebo vnútorné časti vrchnáka, pozostávajú z polypropylénu. Tento druh plastu sa používa aj na výrobu fľašiek pre bábätká, keďže neobsahuje BPA ani iné škodlivé látky.

Vákuový efekt

Puro fľaše sú vybavené špeciálnym vákuovým vrchnákom so špičkovým tesnením, ktoré zabraňuje úniku tekutiny a kontaminácii nápoja prachom alebo inými látkami z okolia. Svoju fľašu tak môžeš pokojne nosiť celý deň hore nohami a stále máš istotu, že neprepustí ani len kvapku vody.

Fľaška šetrná k životnému prostrediu
Fľaška šetrná k životnému prostrediu (Zdroj: puro.it)

Fľaška šetrná k životnému prostrediu

Výrobný proces Puro fľašiek bol nastavený tak, aby sa pri ňom do vzduchu uvoľnilo len minimum emisií CO2. Keďže fľaše pozostávajú z ocele, majú dlhú životnosť a môžeš ich opakovane používať dlhé roky. Neprodukuješ tak zbytočný odpad, čím tiež prispievaš k ochrane životného prostredia.

2 steny, perfektná izolácia

Špecialitou Puro fľašiek je aj to, že ich steny sú vyrobené z 2 tenkých oceľových plátov, medzi ktorými je vákuum. Vďaka tomu majú výnimočné izolačné vlastnosti. Teplotu horúceho nápoja udržia po dobu 12 hodín, chladného až 24 hodín. A to aj v prípade, že vonku zúria horúčavy nad 30 °C.

Ktorý model si vyberieš ty?

Puro ponúka viacero jedinečných modelov fliaš, ktoré sa líšia svojím dizajnom, objemom a praktickými doplnkami.

Puro Hot & Cold

Termické fľašky Hot & Cold sú dostupné v objemoch 350, 500, 750 a 1000 ml. K dispozícii je tiež veľa atraktívnych lesklých a metalických farieb.

Puro Icon

Tento ikonický model si ťa získa najmä svojím mimoriadne elegantným dizajnom. Zároveň však má všetky tradičné praktické vlastnosti Puro fľašiek. Dostupný je v 350 a 500 ml verzii, samozrejmosťou je široký výber farieb.

Puro Outdoor

Pre priaznivcov aktívneho životného štýlu bude skvelou voľbou fľaška Puro Outdoor vybavená praktickým držiakom a protišmykovými silikónovými detailmi. Pri výrobe prechádza pokročilým procesom práškového lakovania, vďaka ktorému jej je povrch veľmi odolný voči rôznym vonkajším vplyvom. Dostupná je v objeme 500, 750 a 960 ml.

Puro Smart Bottle

Táto inteligentná Puro fľaša je vybavená LCD displejom. Zobrazí ti aktuálnu teplotu nápoja a umožňuje nastaviť si zvukové upozornenia. Má objem 500 ml a dostupná je v bielej alebo čiernej farbe.

Zaujali jedinečné fľaše Puro aj teba? Zakúpiť si ich aktuálne môžeš v predajniach NAY po celom Slovensku, na e-shope NAY alebo v PlayGoSmart.

Zdroj: PR článok
Odporúčame