Firma vymyslela kozmické postele pre domácich maznáčikov: Vieme, čo stojí takáto sranda

Foto: unsplash.com

#Nezáleží na tom, či máš psa, mačku, škrečka, zajaca alebo iné domáce zvieratko. Zvieratá sa stali plnohodnotnými členmi rodiny. Chceme pre nich to najlepšie a rozmaznávame si ich najviac, ako to len ide. Nie sme k nim iba láskaví a pozorní, ale tiež sa snažíme, aby mali to najlepšie a sme ochotní za to utratiť aj nekresťansky veľa peňazí. To si uvedomujú aj firmy, ktoré svoj sortiment zamerali práve na domácich miláčikov.

Spoločnosť MyZoo začala s inovatívnou líniou mačacích postelí. Už na prvý pohľad je jasné, že tvorcov inšpiroval vesmír, galaxia a samotné kozmické lode. Séria dostala názov Spaceship. V ponuke sú tri modely postelí, ktoré  sú podľa tvorcov starostlivo navrhnuté pre pohodlie každej mačky.

Model Alpha je určený pre podlahu, zatiaľ čo Beta a Gamma umožňujú mačkám odpočívať vo „vesmíre“. Každé lôžko je vyrobené z dreva a má bublinové okno, vďaka ktoré má mačka či kocúr zabezpečený aj dokonalý výhľad. Ceny pre sériu Myzoo Spaceship začínajú na úrovni 97 USD, čo je v prepočte približne 85 eur. Bol by si ochotný za túto cenu kúpiť svojmu domácemu miláčikovi posteľ?

Zdroj: boredpanda.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií