Film o lockdowne? Ľudí rozdelil na dva tábory, zahrajú si v ňom obľúbení hviezdni herci

Film Locked Down.

Vo filme Locked Down zažiari aj Anne Hathaway (Zdroj: youtube.com/ HBO Max)

#Pandémia nás už všetkých unavuje. Áno, na svete by si pravdepodobne len ťažko hľadal človeka, ktorý by si život s rúškom a opatreniami užíval. Aktuálna situácia sa však už stihla stať aj námetom na rôzne filmy, seriály či hry. Najnovším z nich je Locked Down od HBOMax. Premiéru bude mať v marci 2021 a zahrajú si v ňom viaceré hviezdy, pričom v hlavnej úlohe bude žiariť Anne Hathaway.


Warner Bros. a HBO Max ukázali, čo chystajú v roku 2021: Sleduj prvé zábery z Godzilla vs Kong či filmu s Tomom a Jerrym


Ako uvádza HBOMax pod trailerom na svojom YouTube kanáli, Linda (ktorú si zahrá Hathaway) a Paxton (toho stvárni Chiwetel Ejiofor) sa rozhodnú rozísť, no život má iné plány. Zostanú zavretí v jednej domácnosti kvôli povinnému lockdownu. Hoci streamovacia platforma opisuje zápletku tým, že ich neočakávaná situácia zblíži najprekvapivejším spôsobom, trailer k novému filmu napovedá, že pôjde o lúpež. Réžie sa ujal Doug Liman, ktorý režíroval napríklad aj film Mr. & Mrs. Smith. Okrem známych hercov, ktoré stvárnia hlavné postavy vo filme uvidíme napríklad aj Bena Stillera či Bena Kingsleyho.

Zdá sa, že film ľudí rozdelil na dva tábory. Zatiaľ čo pod pôvodným trailerom nájdeš skôr pozitívne komentáre a ľudí, ktorí sa nevedia filmu dočkať, tvorcov by tie pod verziou s českými titulkami asi veľmi nepotešili. Ľuďom sa nepáči nielen zápletka, ale ani samotný nápad a film u nich nezabodoval.

Páči sa ti trailer k novému filmu s tematikou lockdownu?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/HBO Max
Odporúčame