Nový slovenský film Invalid bude už čoskoro v kinách: Na divákov čaká kolosálna pomsta

plagát k filmu Invalid

Očakávaný slovenský film Invalid si v kine budeš môcť pozrieť už 9. februára (Zdroj: Facebook/Film Invalid)

#Očakávaný slovenský film Invalid si v kine budeš môcť pozrieť už 9. februára. Jeho tvorcovia plánujú na divákovi údajne vykonať kolosálnu pomstu, komédia má byť plná akcie, vtipných hlášok a postavičiek, aké nájdeš len v našom malebnom slovenskom kraji. Informuje o tom teraz.sk.

Divoké deväťdesiate

Príbeh sa má odohrávať v anonymnom slovenskom meste v deväťdesiatych rokoch. Určite si už počul, že táto dekáda bola pre našu krajinu kľúčová. Stojaté vody komunizmu sa konečne rozvírili a vyplavili na povrch napríklad šuštiakove súpravy pestrých, ale nie vždy ladiacich farieb, tanečnej hudby a videopožičovní, na ktoré si možno ešte spomenieš aj ty.

Týmito novými spoločenskými pomermi nás bude prevádzať postava Laca Hundera, údržbára v múzeu. Laco je síce na svoju prácu hrdý, no kvôli svojej povahe sa ocitne v nesprávny čas na nesprávnom mieste. To všetko spustí špirálu situácií, ktoré sa nezaobídu bez hádok, nadávok a akcie.

„S nadhľadom a veľkou dávkou sem-tam nekorektného humoru film otvára ťaživé témy, komplikované rodičovské, manželské či susedské vzťahy aktuálne v každej dobe,“ približuje nový film režiséra Jonáša Karáska pre portál teraz.sk distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Režisér Jonáš Karásek má za sebou niekoľko filmov, pričom o každom z nich sa svojho času pomerne veľa hovorilo. Okrem iných má v Invalidovi prsty aj Patrik Rytmus Vrbovský, ktoré sa spolupodieľal na dialógoch a replikách niektorých postáv. Možno práve to môže byť pre teba dostatočným potvrdením toho, že film môže byť skutočne autentickým zážitkom.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame