Priprav sa na dobrodružstvo s mladšou sestrou Sherlocka Holmesa: Netflix odhalil trailer k filmu nabitému hviezdami

Film Enola Holmes uvidíme už onedlho.

Film Enola Holmes je nabitý hviezdami (Zdroj: youtube.com/ Movie Coverage)

#Sherlock Holmes patrí medzi fenomény, ktoré bavia ľudí už niekoľko desiatok rokov. Natočilo sa niekoľko filmov, videli sme seriály, ktoré sa točili okolo tematiky geniálneho detektíva. Teraz však prichádza niečo úplne iné. Streamovací gigant Netflix odhalil trailer k novému filmu s názvom Enola Holmes.


VIDEO Bojová scéna v Blavikene ohromila všetkých: Ako vznikala ti povie samotný predstaviteľ Zaklínača, Henry Cavill


Film sa točí okolo mladšej sestry Sherlocka Holmesa, Enoly. Tá je tínedžerkou, ktorá má skvelý vzťah s mamou. Keď jedného dňa zistí, že jej mama zmizla, vydá sa ju hľadať a stane sa sama o sebe detektívkou. Enolu stvárni hviezda seriálu Stranger Things Millie Bobby Brown, Sherlocka Holmesa si zahrá hviezdny Henry Cavill, ktorého fanúšikovia poznajú zo seriálu Zaklínač. Okrem nich sa vo filme objaví aj Sam Claflin v roli Mycrofta Holmesa a Helena Bonham Carter, ktorá si zahrá mamu troch súrodencov.

Netflix na tento film získal distribútorské práva v apríli 2020. Pôvodne sa film Enola Holmes totiž mal premietať v kinách, no kvôli pandémii sa tvorcovia rozhodli film umiestniť práve na Netflix. Premiéra filmu by mala byť 23. septembra.

Zdroj: hashtag.sk, wikipedia.org, youtube.com
Odporúčame