Iba jediný človek môže súčasne takmer zomrieť a zároveň dať život – žena

Zdroj: Filip Kuna

Zdroj: Filip Kuna

#Hovorí sa, že ženy sú slabšie pohlavie. Citovo labilné, ktoré ťažko znáša kritiku. Keď dieťa ochorie sú to ony, ktoré musia ostať doma. Možno práve preto sa ženám ťažšie hľadá práca. Alebo zarábajú menej, v horších joboch, v neriadiacich pozíciách. Chlapi predsa neotehotnejú. Priznám sa, tiež som mal kedysi dávno takéto hlúpe názory. (Ale veď každý robíme chyby.)

Dnes sme v Strossle štyria mužov a osem žien…a vidím to úplne inak. To, že sú fyzicky slabšie znamená, že o to viac ich príroda naučila byť inteligentnejšie, že musia viac vyjednávať. Líštičky jedny prefíkané! To, že manažujú okrem seba ešte aj rodiny, znamená, že sú predvídavejšie a zorganizovanejšie.

To, že nie sú vo vedení firiem neznamená, že by boli horšie či menej skúsené. Len nemajú v sebe také to hlúpe mužské ego, agresiu, že musia za každú cenu nielen vyhrať (nie, to nestačí!!!), ale aj totálne rozdrviť svojich konkurentov. Podľa Wikipédie sme mali od roku 2003 na svete 115 vojen. Tipnete si, koľko z nich začali ženy?

Nie, ženy nezačínajú vojny. Práve od nich som sa naučil, že na to, aby som ja vyhral, nemusí ten druhý prehrať. Ja osobne nedám na ženy dopustiť a myslím si, že je hrozná škoda, keď sa im v spoločnosti
nedáva viac priestoru.

Milí páni, dnes je Medzinárodný deň žien. Nezabudnite kúpiť maminke, manželke, dcére či kolegyni niečo pekné a vyjadriť im lásku.  Odo mňa prosím berte toto bonusové video ako darček k MDŽ pre obe pohlavia!

Zdroj: Filip Kuna
Zdroj: Filip Kuna
Odporúčame