Fejbs posiela čerstvú vecičku pre všetky „Girls“ (VIDEO)

Fejbs sa v slovenskom rape pomalými krokmi etablovala na rešpektovanú interpretku. Aktuálne má von nový track, ktorý nesie názov „Girls“. Áno, šípite správne, je určený predovšetkým pre nežnejšie pohlavie. To ale rozhodne neznamená, že neupúta aj pánov. Alebo,…? 

Fejbs s čerstvou vecou

Skladba je na video platforme Youtube iba od včera, pričom zatiaľ síce príliš veľa views nenazbierala, ale nepochybujeme o tom, že sa tento ukazovateľ už čoskoro rozhýbe. Môžeme konštatovať, že track „Girls“ zapadá do obdobia, ktoré žijeme, a teda do absolútneho konca jari a postupného začiatku leta. Prívlastok, ktorý sa tlačí na jazyk je: svieži. Nuž, posúďte sami.

O produkciu sa postaral Freax. Ak toto meno nepoznáte, tak vám radíme, aby ste si ho zapísali, pretože o ňom v nasledujúcich mesiacoch pravdepodobne budete počuť viac. Fejbs zas potvrdila, že sa jej kariéra hýbe správnym smerom.

A taktiež to, že ženy majú svoje miesto aj v slovenskom rape, pričom o úspechu nerozhoduje pohlavie, ale kvalita samotná. Je na jej tvorbe cítiť progres a to je koniec koncov to najpodstatnejšie. A započúvajte sa do samotného textu. Aj keď sa to možno nemusí okamžite zdať, nájdete v ňom toho naozaj dosť.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Fejbs, profil na Instagrame

Odporúčame