Exkluzívna súťaž pre fanúšikov League of Legends: Nakresli svoju obľúbenú postavu a môžeš si zarobiť pekné peniaze

Nakresli aj ty svoju obľúbenú postavu z League of Legends

Nakresli aj ty svoju obľúbenú postavu z League of Legends (Zdroj: Instagram/melanie_hoedt)

#Máme veľkú radosť, že Vám môžeme predstaviť náš úplne prvý komunitný projekt zameraný na FAN ART, s tematikou League of Legends universa. Uvedomujeme si, že táto časť komunity zohráva veľkú úlohu v rozširovaní hernej kultúry.

League of Legends ako taký má niekoľko rôznych tém v rámci ktorých má vytvorené skiny pre championov. Touto cestou chceme dať aj my šancu nadšencom nakresliť si svoje obľúbené postavičky podľa seba.

Pravidlá ART BASE

Súťaž, ktorá začína od marca 2021 a bude trvať 3 mesiace do konca mája 2021. Súťaž bude zameraná na FANart na tému League of Legends universe. Zapojiť sa môžu umelci zo Slovenska a Česka. Dielo by malo obsahovať minimálne jednu postavu / element z universa League of Legends (Runeterra).

Je povolený cross over s Vašimi originálnymi charaktermi. Využiť môžete aj originálne charaktery BASE GAMES (Kráľ Bláznov). Techniku nechávame na Vás, jediná podmienka je, aby dielo bolo zaslané digitálne. Vaše diela nám pošlite na info@basegames.eu s predmetom e-mailu ART BASE.

Obsahom e-mailu by malo byť Vaše dielo v čo najväčšej kvalite, názov diela, Váše meno / Alias, link na Vašu online galériu pre fanúšikov. Následne BASE GAMES na našu Facebookovú stránku zverejní Vaše dielo v konkrétnom albume.

ART BASE bude vyhodnocovať súťaž na základe endorsements na Vaše diela, ktoré zverejníme na našej Facebookovej stránke. Záverečné body pridelí Michal Ivan (podľa neho najlepšie dielo dostane +30 endorsements, druhé dielo +15 endorsements a tredie +10 endorsements).

Súťaž ART BASE bude uzavretá 31.5.2021. V záverečnom hodnotení budú prví piati zaradení do BASE GAMES ArtBooku, ktorý následne bude vytlačený, pokrstený a uvedený do predaja. Zárobok z predaja tohto ArtBooku bude priamo prerozdelený medzi umelcov. Okrem toho budú prví traja odmenení aj cenami, ktoré upresníme počas súťaže.

Zdroj: Base Games
Odporúčame