Eremen vytvoril jeden z najlepších videoklipov z ulíc

Eremen Ulica

Eremen Ulica

Eremen nie je síce umelcom, o ktorom pravidelne píšeme. Ono je to možno tým, že album Únikový Východ 2 (w/Petijee) robil takých sedem rokov. V každom prípade. Označenie umelec mu nikto zobrať nemôže, čo potvrdil aj jeho projektom Ulica.

„Nachodil som viac kilometrov, ako je zdravé, nafotil X filmov, Y hodín presedel pri ich scanovanií popri tom som písal text a následne hľadal ďalšie a ďalsie slová v uliciach. Näjma v tých bratislavských, prešovských a pražských, ale zablúdil som aj do Viedne, Piešťan a Skalice,“ napísal Eremen v príspevku, ktorý bol teaserom ku skladbe, ktorá vznikla dnes.

„255 slov, 190 fotiek, 6 miest, 8 mesiacov, 45 vyvolaných filmov a nespočetné množstvo nachodených kilometrov – to je projekt Ulica. 1. skladba, ktorej som venoval viac, ako pol roka života. Vďaka ide všetkým, ktorí sa starajú o to, že sa na ulici máme na čo pozerať,“ písal po vydaní skladby. Dodáva, že od určitého momentu mu so zaznamenávaním ulíc pomáhal Andrej & Andrej. O hudbu sa nepostaral nikto iný, ako už spomínaný Petijee.

My o tom ani veľa písať nechceme veď sa pozri, ne?

Únikový Východ 2 môžeš počúvať tu.

Pre viac článkov o tvojich obľúbených interpretoch klikaj sem. Taktiež nezabudni sledovať ani naše sociálne siete (Generácia Rapu / EškeRap).

Credits: Eremen IG

Odporúčame