VIDEO The End of the F***ing World dostáva trailer pre druhú sériu: Šialený seriál pokračuje na Netflixe už o pár dní

The End of the F***ing World. Zdroj: YouTube/Netflix

#Streamovací gigant Netflix chrlí jeden projekt za druhým. Niektoré z nich sa síce dočkajú zmiešaných reakcií, no pri seriáloch len málokedy trafí vedľa. Dôkazom je aj The End of the F***ing World, ktorý v sebe skrýva originálny príbeh, poriadnu dávku sarkazmu a taktiež čierneho humoru. Príbeh tohto skutočne čierneho seriálu nás zavedie do života stredoškolákov Jamesa a Alyssi.

VIDEO Netflix oznamuje štvrtú sériu seriálu Stranger Things: Záhadný teaser, už viac nie sme v mestečku Hawkins

James o sebe už od detsva zmýšľa ako o psychopatovi, čo ho časom dovedie k sebapoškodzovaniu (naozaj svojským spôsobom), či dokonca k myšlienke vraždy. Práve v tom momente mu do cesty prichádza možná obeť v podobe šialene pôsobiacej dievčiny. Tá však ale naopak zvažuje, že by sa James časom mohol stať práve jej vyvoleným. Na obrazovkách sa nám teda začne rodiť diametrálne odlišný vzťah, ktorý môže pokojne zájsť aj na koniec sveta.

Prvá séria bola naozaj fantastickým počinom a oznámenie pokračovania potešila všetkých fanúšikov. Už v traileri môžeme vidieť, že James skutočne vo finále schytal guľku. Je teda otázne či prežil, alebo sa nám len Netflix snaží navodiť onen dojem. Premiéry sa dočkáme už o pár dní, konkrétne 5. novembra. Budeš sledovať? 

Zdroj: deadline.com, YouTube,
Odporúčame