Rapový boh je späť. Eminem potvrdil nový album

Letné rapové Vianoce pokračujú. Eminem, jeden z najlepších rapperov v celej histórii, oficiálne potvrdil, že sa tento rok od neho dočkáme nového sólového albumu. Na čo presne sa môžeme v tomto prípade tešiť? 

Eminem potvrdil vydanie nového albumu 

Nebudeme napínať, rovno poďme k potvrdeniu publikovania nového CD, o ktoré sa Eminem postaral na svojom profile na sociálnej sieti Twitter. A keby ste videli lavínu reakcií, ktorá sa následne spustila, definitívne pochopíte, že Eminem je jednoducho na inej úrovni ako ostatní umelci.

Marshall Mathers uvádza, že CD, ktoré nesie názov Curtain Call 2 uzrie svetlo sveta piateho augusta. A už podľa samotného coveru sa môžeme domnievať, že to bude poriadna nálož. Tento projekt voľným spôsobom nadväzuje na Curtain Call: The Hits, a teda album, ktorý Eminem vydal v decembri roku 2005 a objavili sa na ňom jeho hity ako napríklad „Stan“, „Lose Yourself“ či „My Name Is“. Už len tým, že spomíname tieto ikonické songy nás chytá poriadny rapový vibe.

Čo si Slim Shady pre fanúšikov pripravil?

Podľa dostupných informácií bude Curtain Call 2 obsahovať Eminemovu hudbu od roku 2009, konkrétne od projektu Relapse. Nebudú chýbať bočné projekty, zaujímavé spolupráce, soundtracky k filmom či rôzne výbery z konkrétnych albumov, ktoré definovali kariéru tohto rapového velikána.

Na projekte budú taktiež tohtoročné Eminemove songy, a teda  „From Tha D 2 LBC“, kde spojil sily so Snoop Doggom a  „The King & I“, čiže song k dokumentárnemu filmu o Elvisovi, kde mu sekundoval CeeLo Green.

Čo dodať, nech už je to vonku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chýbajú rapové battles a diss tracky slovenskej scéne?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Eminem Twitter, Pinterest

Odporúčame