Knižná novinka nielen pre ženy, ktoré sa neboja byť samé sebou: Ema Müller nedávno krstila svoju prvotinu Svoja

Ema Müller len pred pár dňami pokrstila svoju knižnú prvotinu (Zdroj: Unsplash/freestocks)

#Ema Müller si nedávno splnila jeden zo svojich snov. Svetlo sveta totiž uzrela jej knižná prvotina s názvom Svoja. Ako sama uvádza, kniha Svoja je oslavou ženskosti v akejkoľvek podobe, hlavne však v takej, v ktorej je žena spokojná sama so sebou.

Očakávaný debut

Ema Müller už niekoľko rokov žije v Paríži, kde pracuje v oblasti módy a PR. Aktívna je tiež na sociálnych sieťach, napríklad aj na Instagrame, kde ju sleduje už viac ako 75-tisíc sledovateľov. Práve tu nájdeš fotografie jej knižnej prvotiny. Ema sa pisateľsky už dávnejšie začala venovať rôznym témam, ktoré často súviseli so sebaúctou a sebavedomím. Jej texty, publikované napríklad vo Vogue CS, sa stretli s pozitívnymi reakciami od mnohých dievčat a žien, a tak napísanie knihy bolo asi len prirodzeným krokom vpred.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ema müller (@emamuller)

Kniha je príťažlivá nielen tematicky, ale aj vizuálne. Okrem klasicky písaného textu v nej nájdeš aj strany ručne písaného denníku, ale aj zaujímavé fotografie, no a keďže za vznikom knihy očividne stojí aj úprimná snaha o dobrú vec, každá žena si do nej bude môcť doplniť aj niečo zo seba.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ema müller (@emamuller)

<script>

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame