Ektor má von Deluxe verziu albumu Original. TOP úroveň? Zaručená

O Ektorovi sa v uplynulých mesiacoch začalo hovoriť ako o rapperovi, ktorého najlepšie obdobie prichádza pomaly, ale isto ku konci. Čo sa českého rapu týka, diskutuje sa najmä o Yzomandiasovi, Nik Tendovi či Viktorovi Sheenovi alebo iných mladých puškách. Ale, nie je to tak úplne fér. Ektor je dlhodobo úspešný interpret. A nedávno to potvrdil, keď mu vyšla Deluxe verzia albumu Original. 

Deluxe verzia úspešného albumu Original vyšla koncom minulého mesiaca. Nebudeme si klamať, Ektor už tak dosť kvalitný album posúva ešte o úroveň vyššie. Väčšina trackov pochádza z pôvodnej verzie, ale nachádzajú sa tam aj skladby, ktoré ľudí zaujmú. Hovorí sa najmä o skladbe Daň, ktorá je veľmi úprimná a prepracovaná. Ale koniec koncov, prepracované je všetko, čo Ektor dáva von a pod čo sa podpíše. Vyslovene cítiť, že sa v rap game pohybuje dlho a vie presne, čo robí. Dá sa konštatovať, že Ektor má recept na úspech, čo potvrdzuje tým, že je medzi českou a slovenskou špičkou už veľmi dlho.

Určite nemôžeme obísť tracky ako To je klíč, kde Ektora dopĺňa Sergei Barracuda a pridajme k tomu aj song Další kámen, kde Ektor vytvára dvojičku s Yzomandiasom. Predovšetkým druhá spomínaná spolupráca je veľmi cenná a málo vídaná, preto sa teší obľube. Z Ektora cítiť úspech, cítiť z neho sebavedomie a v neposlednom rade aj kvalitu. Tvorí, pretože chce a baví ho to, nie preto, že by musel, aby mal čísla. S čím sa tiež v SK CZ rape často stretávame a nie je to úplne správne.

Ektor už nebude taký aktívny ako tomu bolo v minulosti, to sa ani nedá očakávať a nedávalo by to ani zmysel. Patrí medzi OGs v tom, čo robí a keď niečo vydá, má to požadovanú pozornosť. Dostal sa od fázy v kariére, v ktorej si môže dovoliť dávať medzi novými vecami pauzu, môže ich dávkovať postupne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rap a spev. Sergei Barracuda a Adam Mišík vytvorili skladbu k českému filmu BANGER

Skrátka, fan base má vybudovanú vynikajúco, taktiež brand. Ľudia sú už teraz zvedaví na to, čo si pripraví nabudúce. A aj on patrí medzi rapperov, ktorí sa nevedia dočkať toho, keď bude možné koncertovať pred fanúšikmi na live podujatiach.

Foto: Ektor, profil na Instagrame Ektor 

Odporúčame