Ektor ďakuje za skvelé čísla. Fanúšikom sľubuje nové hymny

Ektor je dlhodobo medzi najlepšími rapovými interpretmi v Českej republike aj na Slovensku. Je jedným z tých, ktorí budovali históriu tohto žánru v našich končinách, v časoch, kedy sa na rap a hip-hop pozeralo prevažne cez prsty. Niektorí môžu mať pocit, že Ektor je tu, rovnako ako napríklad Rytmus, prakticky odjakživa. A nie sú ďaleko od pravdy. Má toho za sebou skutočne mnoho, ale ani v roku 2021 sa nechystá ubrať nohu z plynu. Skôr naopak. Prečo? 

12.októbra 2020 Ektor zverejnil na YouTube svoj track Emoce na emoce s videoklipom. Pred pár dňami táto skladba prekročila hranicu päť miliónov vzhliadnutí a toto číslo rastie aj naďalej. Raz darmo, Ektor je zárukou kvality, jeho texty majú zmysel, majú hĺbku, pričom hudobne jeho songom vyslovene niet čo vytknúť. V tomto konkrétnom prípade sa mu o beat postaral SpecialBeatz, a teda jeden z najlepších producentov v našich končinách.

Ektor sa k tejto skladbe vrátil na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde najprv fanúšikom poďakoval za to, že Emoce na emoce stále stúpajú, pričom ďalšou vetou ich dostal do varu. Ektor totiž napísal, že čoskoro sa môžu ľudia tešiť od neho na ďalšie hymny. Momentálne ešte nevieme, o čo presne pôjde, a kedy to uzrie svetlo sveta, ale v Ektorovom prípade sme nejak tak nepochybovali, že bude aktívny aj v roku 2021.

Niektorí mu vyčítajú, že rapuje prakticky o tom istom, a že už sa nemá kam posúvať. Máločo je nesprávnejšie ako toto tvrdenie. Ektor už nie je ten rapper ako z úvodu svojej kariéry, ale to je prirodzené, vyvíja sa totiž hudobne aj ľudsky, prežil si veci, zažil úspech, a teda na množstvo problematík sa pozerá inak ako pred rokmi. Do textov stále vnáša svoje myšlienky a stále má čo povedať. A aj keď sa možno k nejakej téme s odstupom rokov dostane znovu, tak je to z inej perspektívy.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Chýba ti letný rap? Chio ťa v novom songu vráti do chillu (VIDEO)

Foto: Ektor, profil na Instagrame Ektor

Odporúčame