Ego zverejnil časť textu, ktorý ľudí zaujal. Okrajovo hodnotí aj situáciu na Slovensku

Ego na svojich priaznivcov nezabúda, aj keď práve od neho nepočujeme nejakú novú skladbu. Práve naopak. Prostredníctvom IG stories či príspevkov od neho pravidelne môžeme niečo vidieť či počuť. Ľuďom, ktorí ho pravidelne sledujú, aktuálne venoval krátky úryvok z textu, ktorí priaznivcov okamžite zaujal a objavujú sa názory, aby to Ego vydal. Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že hlas ľudu – hlas Boží, či nie? Nepoďme špekulovať, poďme sa na to rovno pozrieť. 

Text sa týka jeho manželky Petry, pričom o Egových citoch k nej môžeme roky počúvať v rôznych trackoch, na ktorých sa tento člen skupiny Kontrafakt objavil. „Ja nechcem wait until tomorrow, ja nechcem premárniť už ani deň a preto som rád, že si tu so mnou a za všetko Ti ďakujem.“ Vyslovene parádny kúsok textu, z ktorého si dozaista všetci vieme predstaviť aj kompletný track. Kombinácia anglického jazyka so slovenčinou, veľká emócia, pekná myšlienka založená na láske.

Ľudia v komentároch začali Ega presviedčať, aby z toho vznikla kompletná skladba, pričom v tomto momente je reálne, že Egáč skutočne track, ktorý bude mať v sebe tieto riadky, plánuje publikovať. Na to, či to tak bude si ešte chvíľu budeme musieť počkať.

A okrajovo sa vyjadril aj k aktuálnej situácii na Slovensku, ktoré na tom kvôli pandémii koronavírusu nie je v uplynulom období práve dobre. Ego to zvolil šalamúnsky, nenapísal nijaké vety ani nijaké veľké vyjadrenia. Išiel na to cez hashtagy alebo ak chcete cez mriežky. Konkrétne sa jedná o tri hashtags, z ktorých môžeme čo-to vyčítať. No holidays. A teda, že Ego nie je na nijakej exotickej dovolenke, čo bola v našich končinách aktuálne veľmi veľká diskutovaná téma, ktorá mnohým dvíhala obočie a iným tlak.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Momo a Rida Radar prvýkrát spolu. Aký oheň je táto skladba?!

Vydržať. To je motto mnohých z nás a zároveň akási výzva, aby to nikto nevzdával, i keď je to v momentoch pre niektorých ľudí naozaj náročné. Kategória 11. Áno, v tomto prípade je reč o očkovaní. Ego čaká na to, kedy bude môcť byť zaočkovaný, pričom on ako, nazvime to, zdravý človek v produktívnom veku, si musí, ako mnohí z nás, počkať až na kategóriu 11. Jasné, je tu maličká šanca, že sme to celé prečítali zle a Ego to myslel inak, ale myslíme si, že v tomto kontexte to dáva zmysel a dá sa to pochopiť.

Foto: Ego a manželka Petra, profil Ego Instagram 

Odporúčame