Ego chystá album, aký tu ešte nebol. Potvrdil dátum vydania

Ego milo prekvapil svojich fanúšikov, keď na svojom profile na sociálnej sieti Instagram prezradil, že čoskoro vydá nový album. Čím bude CD zvláštne?

Ego potvrdil nový album

Člen skupiny Kontrafakt má zatiaľ na svojom konte dva sólové albumy, ako Precedens (2017), tak aj Egotron (2020) slávili veľký úspech a priniesli so sebou množstvo zaujímavých prvkov.

Práve obzvláštnenie bude mať svoje zastúpenie aj na novom CD. Interpret priblížil viac prostredníctvom IG stories. „Tento raz som pre vás zostavil projekt tak, aby v ňom bola obsiahnutá každá harmonická tónina, ktorá sa bežne vo svete podľa klavírovej stupnice používa.“

Následne Ego ukazoval, aké tóniny používal, pričom isté je hlavne to, že sa máme na čo tešiť. Bude to originálne. Vidieť sme mali možnosť aj názvy trackov, ku ktorým toho ale veľa nevieme. Na novom CD budú songy ako „Ďakujem“, „Moji kamoši“, „Chlad“, „ASMR“ či „Happy Day“.

Egove nové CD vyjde počas prvého letného dňa tohto kalendárneho roku, ktorým je oficiálne utorok 21.jún. O všetkom podrobnom vás budeme včas informovať na našom webe. Pravdepodobne sa môžeme tešiť na zaujímavé beaty, flowy a v neposlednom rade na hostí. Je zvykom, že keď Ego vytvára nový projekt, snaží sa rap posúvať dopredu ako celok.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Ego, IG

Odporúčame