Ego ide s dobou a predstavuje kombináciu rúška s mikinou – rikinu

Ego je dlhodobo považovaný za jedného z najväčších slovenských rapových vizionárov. Nečudo, či už sa jednalo o jeho tvorbu so skupinou Kontrafakt, projekt Podzemgang či sólové albumy Precedens a Egotron, vždy sa snažil rap game v našich končinách posunúť niekam ďalej.

A jeho vizionárstvo sa netýka iba hudby ako takej. Ego predovšetkým v poslednom období otvorene hovorí o tom, že je doba, aká je a musíme si navzájom pomôcť, aby sme toto všetko zvládli a šíriaci sa koronavírus čo najskôr zastavili. Nie je nadšený z toho, že nie sú festivaly a koncerty a ani jeho nebaví nosiť rúško.

Je ale jednou z tých známych osobností, ktoré rúška nosia poctivo, pričom Ego viackrát nabádal aj verejnosť, aby pokrývku tváre nosila poctivo. Ono, aj keď sa to tak často nezdá, je to to najjednoduchšie, čo momentálne môžeme urobiť. A dosť to pomáha.

Ego teraz dáva do obehu takzvanú rikinu, čo je fashion novinka, ktorá zaujme určite veľkú časť priaznivcov. Prečo tento konkrétny názov? Ide o kombináciu rúška a mikiny, preto zjednodušene povedané – rikina. Musíme oceniť originalitu tohto produktu, pričom sa všeobecne očakáva, že to bude mať medzi základňou priaznivcov úspech.

Ako rikina vyzerá sa dozviete TU

Foto: Ego, profil na Instagrame

Odporúčame