Ego by išiel na stanovačku s prezidentkou Čaputovou (ROZHOVOR)

Ego aktuálne vydal dva nové albumy, na ktorých posúva slovenský rap opäť o kúsok ďalej. Okrem toho, tento člen legendárnej skupiny Kontrafakt absolvoval rozhovor v rádiu Europa 2 u Bekima, v ktorom sme mali možnosť počuť veľmi veľa zaujímavých informácií. O čom Egáč rozprával? 

Ego otvorene o všetkom

Je všeobecne známy fakt, že Ego je otvorený človek. Nemá problém hovoriť o čomkoľvek, pričom, ak máte napozerané jeho interviews, je veľmi zaujímavé sledovať jeho myšlienkové pochody. U Bekima sa rozrozprával o tom, že nemá rád, keď niekto o ňom klame, pričom následne sa musí pri niekom vyventilovať. Načrtol aj tému toho, že nikto to nemá jednoduchšie ako žena niekoho slávneho. Egáč to ale nemyslí tak, ako to znie, sami zistíte skutočnú podstatu tohto vyjadrenia. Tu si môžete pozrieť celý rozhovor.

Ego hovorí aj o vzťahoch, rozchodoch či o tom, koľkokrát človek môže mať v živote reálne niekoho rád. Skutočne, ak máte približne pol hodinu času, tak si túto debatu pozrite. Bekim Ega poriadne vyspovedal, pričom obaja prispeli k tomu, že sa nebudete nudiť ani sekundu. A s kým zo ženského pokolenia by išiel Egáč na stanovačku? Jedným z mien je prezidentka Zuzana Čaputová. Zaujmú vás aj zvyšné dve.

A ak by ste si chceli naštudovať Egáčove nové albumy, môžete tak urobiť na základe našich analýz.

PROTOTYPES analýza tu.

Ego a Coder posúvajú náš rap na vyšší level. Kde má progres hranice? (ANALÝZA)

POHODA analýza tu.

„Ego, slovenský rap ťa potrebuje, aby mohol napredovať.“ (ANALÝZA)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: TV Noviny,  YouTube.com

Odporúčame