Eddie Murphy sa po takmer 30 rokoch vracia ako legendárny policajt Axel Foley

Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop sa vracia späť! (Zdroj: Netflix)

#Chystaná snímka Beverly Hills Cop: Axel F je nadchádzajúcim pokračovaním populárnej série Beverly Hills Cop. Tento film, ktorý má premiéru naplánovanú na 3. júla 2024, prináša späť Eddieho Murphyho v jeho úlohe ikonického detektíva Axela Foleyho. Po takmer 30 rokoch od posledného dielu Beverly Hills Cop III (1994) sa Axel Foley vracia do Los Angeles, aby sa postavil novým výzvam a nebezpečenstvám.

Návrat policajnej legendy

V Beverly Hills Cop: Axel F sa Axel Foley vracia do Los Angeles po smrti svojho starého priateľa, aby vyšetroval korupciu v policajnom zbore. Axel, známy svojím jemne nekonvenčným prístupom a výraznou charizmou, sa tentokrát stretne s novými protivníkmi a starými priateľmi, ktorí mu pomáhajú rozpliesť sieť korupcie a kriminality. Tento film prinesie návrat mnohých známych tvárí z pôvodnej série, ako aj úplne nové postavy.

Na čo sa môžeme tešiť?

Režisérom filmu je Mark Molloy, ktorý podľa všetkého síce prináša čerstvý pohľad na sériu, ale zachováva pri tom tiež jej ikonický štýl a humor. Produkciu zabezpečuje Jerry Bruckheimer, ktorý stál aj za predchádzajúcimi dielmi série. Spolupracujú, aby zabezpečili, že nový film bude verný duchu originálu, zatiaľ čo prináša moderné prvky a aktuálne témy.

Nevieme ako ty, ale my sa tešíme na tento návrat jednej z najobľúbenejších akčných komédií 80. a 90. rokov. S Eddie Murphym v hlavnej úlohe, silným hereckým obsadením a talentovaným tímom za kamerou, má tento film potenciál stať sa jedným z najväčších hitov leta 2024. Ak ste fanúšikom série, tento nový diel určite nesmieš premeškať!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame