Ed Sheeran bol pozitívne testovaný na koronavírus: Svoje vystúpenia však nezrušil, koncertovať chce z domu

Ed Sheeran je pozitívny na koronavírus, koncertovať bude z domu

Ed Sheeran je pozitívny na koronavírus, koncertovať bude z domu (Zdroj: Ed Sheeran)

#Britská popová hviezda Ed Sheeran v nedeľu večer oznámil, že bol pozitívne testovaný na koronavírus. Udialo sa tak len pár dní pred vydaním jeho nového albumu Equals (teda „=“), ktorý uzrie svetlo sveta už 29. októbra. Pracoval na ňom takmer štyri roky.

Svoje koncerty a rozhovory však napriek tomu nezrušil. Na Instagrame napísal: „Teraz budem v izolácii a budem dodržiavať všetky nariadenia vlády. To znamená, že sa nebudem s nikým osobne stretávať, avšak moje vystúpenia a rozhovory budem poskytovať naživo cez internet z bezpečia svojho domu.“


Skupina Coldplay vydáva nový album: Vypočuj si novinky vrátane hitu s BTS, čaká nás dokonca aj európske turné


Jeho živé vystúpenie si teba budeš môcť pozrieť napríklad 6. novembra, kedy mal spievať ako hudobný hosť relácie Saturday Night Live. Jeho nový album bude mať 14 skladieb a obsahovať hity ako Shivers či Bad Habits.

Sheeranova koncertná šnúra po Európe však nie je ohrozená. Ak chceš Eda vidieť naživo, tešiť sa môžeš na jeho augustový koncert vo Varšave alebo septembrový vo Viedni. Zavítaš na jeden z jeho koncertov alebo si pozrieš vystúpenia naživo cez jeho profil?

Zdroj: hashtag.sk, NBC
Odporúčame