Dokkeytino má pre teba nový klip. „Beriem víťazstvo, nie som lúzer.“

Dokkeytino má pre teba nový klip. Člen novej školy slovenského rapu, alebo ak chcete new schoolu, pokračuje v tvorbe. Dokkey sa stal medzi priaznivcami veľmi populárny. Dôvodov je hneď viacero. Je osobitý, je originálny. A keď si zapnete jeho song, je zaručené, že sa určite nebudete nudiť.

Dokkeytino má pre teba nový klip

Song sa volá „Vychádza Slnko“ a dostáva aj videoklip. Odporúčame, aby ste si video pozreli viackrát. Nachádza sa v ňom množstvo prvkov, ktoré si na prvé pozretie zrejme nevšimnete. Klip režírovali Daniel Kristl a Andreas Gold, ktorých už zo slovenskej rap game môžete poznať. Video k tracku je originálne. Sú v ňom zaujímavé prechody aj efekty. Nechýba ani dej, ktorý ale nie je prvoplánový.

⇒ Dokkeytinov nedávny projekt NESLOVO aj s merchom KÚPIŠ TU

O produkciu skladby sa postaral Beatsbylost. Mix a master si urobil Dokkeytino sám. Ak ho sleduješ, určite vieš, že sa venuje nielen rapu, ale aj tvorbe hudieb. Cítiť na jeho práci, že je všestranný. Dokkeytino možno nemá takú fanúšikovskú základňu ako Kali, Separ či Kontrafakt. To ale rozhodne nevadí. Je však súčasťou mladej generácie SK rapperov. A tento song je ďalším dôkazom toho, že jeho kariérna cesta ide správnym smerom.

V roku 2022 o ňom budeme počuť ešte viac. Nechajte sa prekvapiť.

Photo credits: @vozokansky

Odporúčame