Dôchodcovia v rapovom bangri. Šialenstvo, ktoré musíš vidieť! (VIDEO)

Dôchodcovia v rapovom bangri? Žijeme v dobe, kedy si zvykáme prakticky na všetko. Ľudovo povedané, bársjaké šialenstvá už na nás slovenský či svetový internet vypľul. Aj tak nás kombinácia penzistov a rapu prekvapuje. Sme zvedaví, aké budú vaše reakcie. Avšak, ruku na srdce, je to pomerne počúvateľné, no nie?

Dôchodcovia v rapovom bangri

Je to úplne šialenstvo, tak si to rovno pustite. Track, o ktorom si ani nevedel, že ho musíš počuť a vidieť. A v momente, keď ho uvidíš, už naň nezabudneš. Tak opatrne, ako sa rozhodneš, niet cesty späť.

Recesia? Cieľ? Dlhodobý biznis plán? Myslíme si, že odpoveď na túto otázku je v tomto prípade bezpredmetná. Song s názvom „Mr. Worldwide“ od dvojice Pete a Bass má za pár dní na video platforme YouTube viac ako pol milióna views a táto štatistika neustále rastie.

„Yeah Hasta luego! Wagwan to the boys in Tobago.“

Ako napísal jeden človek v komentároch, títo chalani (samozrejme, pri všetkej úcte k vášmu veku páni), robia lepšiu hudbu ako veľké percento mainstreamových interpretov. Angličtina s francúzštinou, dobrý flow, super beat a videoklip, z ktorého nebudete môcť spať. Inak ako úspechom tento projekt ani skončiť nemohol, no nie?

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame