Dobré rady priamo od žien. Týmito 6 vecami vo vzťahu zaručene zabodujete

pixabay.com

pixabay.com

#Čo vlastne tie ženy chcú?! Tiež si občas kladiete túto otázku? Tak vám to v tomto článku prezradím. Nie, nebudú to techniky, ktoré ženy milujú v posteli. Je to len zopár, podľa nás žien, celkom bežných a obyčajných vecí, ktoré by sme na mužoch ocenili. Tu sú.

Aby ste jej aspoň trošku pomáhali

Žena od vás nečaká, že budete večne behať s kladivom a niečo opravovať alebo že budete nonstop vysávať a utierať prach. Chceme od Vás mužov jednoduché veci. Aby ste nehádzali špinavé ponožky na zem, ale odniesli ich do koša na prádlo. Aby ste po jedle vložili tanier do umývačky. A aby ste sa občas opýtali, či s niečím vaša polovička nepotrebuje pomôcť. Napríklad očistiť zemiaky na obed. Vás to určite nezabije a ona bude fakt šťastná, verte mi. K tomu dodám ešte jedno. Žene sa nechce zbierať po mužovi špinavé oblečenie a riady. To predsa musí robiť po deťoch… Ak by chcela ďalšie decko, tak si ho spraví. Vo vás chce mať proste chlapa.

Aby ste sa o seba starali.

Čo tým myslím? Poviem to jednoducho. Po mužovi s pokazenými zubami a zápachom z úst žiadna netúži. Viem, že aj niektoré ženské sú na tom dosť biedne, čo sa týka osobnej hygieny. Platí to teda aj pre opačné pohlavie. Ale keď sa viete starať o to, aby ste mali nové oblečenie a drahé topánky, starajte sa aj o to, aby ste ich nosili na čistom tele…

Aby ste s ňou hovorili.

Niektoré z nás žien sú ukecané až moc, to uznávam. Ale nevedieť sa vo vzťahu porozprávať tiež nie je nič extra. Ženy chcú, aby sa s nimi chlapi dokázali rozprávať o všetkom. Aj o blbostiach. Aspoň občas.

Aby ste pre ňu boli oporou.

Nečakáme, že nám budete hladkať bruško vždy, keď máme svoje dni a debilné nálady. To fakt nemusíte. Chceli by sme, aby ste boli pre nás emocionálnou oporou v naozaj ťažkých situáciách. Ak mi napríklad zomrie niekto blízky, čakám, že ma budete utešovať. A že budete mojou oporou. A nie, že budete nevhodne žartovať.

Aby ste si pamätali dôležité veci.

Nemusíte mať v hlave notes. To od vás nikto nechce. Ale aspoň na narodeniny a výročia by ste si spomenúť mohol. A ak si to nepamätáte, zapíšte si to. Úplný trapas je, keď má chlap deti a nepamätá si ich narodky.

Aspoň občasný prejav lásky.

Najmä v dlhších vzťahoch sa také prejavy strácajú. Aspoň občas svoju frajerku objímte a pohladkajte po vlasoch. A keď to dokážete aj pred kamošmi, máte u nej vyhrané.

A prosím, neberte tento článok ako buzeráciu, či večné „pindanie“ žien. Je to len zopár dobre mienených rád. Sú to fakt len drobnosti, vďaka ktorým budeme my ženy menej protivné a oveľa milšie k vám, chlapom. Keď ich svojej frajerke dokážete splniť, určite vám za to aj ona niečo splní!

Odporúčame