Takúto šialenosť si ešte nevidel: Dwayne Johnson zachraňuje uneseného Santu

Red One

Do kín zamieri film Red One (Zdroj: Warner Bros Pictures)

#Snímka s názvom Red One je nadchádzajúci americký akčný triler s vianočnou tematikou, ktorý vzbudzuje veľké očakávania medzi fanúšikmi akčných filmov. Film vzniká pod taktovkou režiséra Jakea Kasdana a prináša pomerne… Zaujímavú kombináciu akcie a sviatočnej atmosféry! Hlavné úlohy si v ňom zahrajú Dwayne „The Rock“ Johnson a Chris Evans, čo už samo o sebe čosi sľubuje. Teda… Aspoň v to dúfame!

Toto si nečakal

Dej filmu bol celkom dlho zahalený rúškom tajomstva, ale už dlhšie bolo na druhej strane známe, že Red One sa odohráva počas vianočných sviatkov. Zároveň v sebe spája prvky akčného žánru s komédiou a dobrodružstvom, o čom už sme sa konečne mohli presvedčiť aj v prvom traileri. Tento film nám sľubuje neobyčajnú a zábavnú jazdu, ktorá bude plná adrenalínu a vianočnej mágie… Ktorá vo veľa prípadochh zo zverejnenej ukážky bude minimálne neštandardná.

Herecké obsadenie

Dwayne „The Rock“ Johnson a Chris Evans sa ocitnú v úlohách, ktoré ich zavedú do neočakávaných situácií, kde budú musieť čeliť rôznym výzvam. Obaja herci majú samozrejme bohaté skúsenosti ako s akciou, tak aj s komédiou, teda je na mieste predpokladať, že sa týchto prapodivných postáv zhostia naozaj na úrovni. Či to však pomôže k celkovému efektu filmu Red One, zostáva ale až do návštevy kina asi skôr záhadou.

Dwayne Johnson zároveň tento film aj produkuje a to prostredníctvom svojej produkčnej spoločnosti Seven Bucks Productions (spolu s Hiramom Garciom a Dany Garciou). Scenár napísal Chris Morgan, ktorý je známy svojou prácou na Fast & Furious sérii a režisérom je Jake Kasdan, ktorý spolupracoval s Johnsonom naopak na úspešnej sérii Jumanji. Produkcia snímky Red One sľubuje priniesť vysokú úroveň akcie a zábavy, ktorá je typická pre všetkých zúčastnených tvorcov. Pevne veríme, že to bude o čosi prehľadnejšie, ako v tomto prvom traileri.

Neobyčajný vianočný film

S hviezdnym obsadením a viacmenej talentovaným tímom tvorcov sa od Red One očakáva, že môže byť ako jeden z hlavných hitov nadchádzajúcej sviatočnej sezóny. Kombinácia akcie a vianočnej tematiky je vo filmovom priemysle sľubným receptom na úspech, ktorý by mohol prilákať široké spektrum divákov, aj keď príbehovo teda dozaista nejde o žiadny veľkofilm. Fanúšikovia sa ale minimálne už tešia na dynamiku medzi Johnsonom a Evansom, ktorá snáď bude na plátne pekne fungovať.

Komplikované natáčanie

Podľa nedávnych informácií však natáčanie filmu Red One nebolo bez komplikácií. Produkčný tím totiž čelil viacerým výzvam, vrátane časových sklzov a logistických problémov. Ale čo je horšie pre reputáciu The Rocka, podľa viacerých zdrojov si Dwayne Johnson začína budovať reputáciu problémového herca, ktorý často nerešpektuje časové rozvrhy a spôsobuje tak meškania na natáčaní. Táto situácia údajne viedla k napätiu medzi členmi štábu a k zvýšeným nákladom na produkciu, ktorá sa tak zbytočne predlžovala.

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame