Kiná budú opäť miestom pre rodiny: Priprav sa na oscarový animák Duša, ktorý poteší malých aj veľkých

Do kín mieri oscarový animák Duša

Do kín mieri oscarový animák Duša (Zdroj: Pixar)

#Štúdio Pixar, tvorcovia obľúbených animákov Coco a V hlave, uvedú nový celovečerný animovaný film Duša. Stredoškolský učiteľ hudobnej výchovy Joe Gardner (v pôvodnom znení Jamie Foxx, v slovenskom znení Marián Miezga) dostane životnú šancu zahrať si s hviezdnou džezovou saxafonistkou v prestížnom jazzovom klube.

Jeden chybný krok do odkrytého kanála ho však prenesie z ulíc New Yorku do „Veľkého Neznáma“. Je to fantastické miesto, kde čerstvo narodené duše získavajú pred vstupom na Zem vlastnosti. Taktiež rôzne návyky, talent, ale aj svoje zlozvyky. Joe sa však svojho života nechce len tak vzdať. Spojí tak svoje sily s dušou číslo 22 (v slovenskom znení Zuzana Vačková). Tá však vôbec nechápe, čím je práve ľudský život tak výnimočný.

Ako sa Joe zúfalo snaží duši číslo 22 vysvetliť, čo je na živote také skvelé, postupne získava odpovede na otázky, ktoré si sám často kládol a nevedel na ne odpovedať. Okrem Mariána Miezgu a Zuzany Vačkovej ponúkne slovenský dabing hlasy Petra Sklára, Judity Hansman, Soni Norisovej, Ondreja Kaprálika, Lenky Košickej a ďalších.

Do kín dorazí Duša už 3. júna. Našu recenziu si môžeš prečítať tu.

Zdroj: hashtag.sk, Tlačová správa
Odporúčame