Nové DMSLIFE je poriadna nálož. Lacove slová ti zlepšia náladu

Patríš medzi ľudí, ktorí čakali na nový diel DMSLIFE? Už čakať nemusíš, chalani z DMS vydali pokračovanie svojej série a nechýba v ňom prakticky nič. V hlavnej úlohe opäť Laco, alebo ak chcete Smart, alebo ak chcete Tomáš. Výber je samozrejme na vás.

Niektorí rapoví fans sa na sériu DMSLIFE tešia skoro ako na nové tracky, iných sa to prakticky netýka. Aktuálne je von diel číslo 12, ktorý má pár hodín od publikovania na YouTube niekoľko tisíc views. Toto číslo bez diskusie určite porastie, raz darmo, DMS má u nás či v Českej republike obrovskú základňu priaznivcov.

V hlavnej úlohe je opäť Smart, ktorý nešetrí vtipnými a ostrými poznámkami. Ak ste naladení na jeho druh humoru, bude sa vám táto časť veľmi páčiť. Uvidíte viacero momentov zo zákulisia rapového života a minimálne niekoľkokrát sa zasmejete.

Video má takmer 40 minút, nebudeme vám písať spoilery toho, čo sa v ňom deje, bolo by to aj tak zbytočné. Každopádne, hodí sa konštatovanie, že tento druh obsahuu u nás stále nie je príliš zaužívaný, no o to hodnotnejšie je, keď sa mu niekto skutočne venuje. Predovšetkým autenticita robí DMSLIFE tak super.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Smart, profil IG, ilustračné

Odporúčame