DJ Fatte, Regie 257 a Rest v novinke plnej pôvodného CZ rapu

Aktuálne spoza rieky Moravy dorazila novinka „Hlad", na ktorej spolupracovalo trio DJ Fatte, Regie 257 a Rest. (Zdroj: Instagram/dj_fatte)

#Český rap patrí na Slovensku medzi veľmi populárne hudobné žánry. Nečudo, veď keď počúvate ten slovenský, nedá sa ignorovať ani bratov Čechov. Aktuálne spoza rieky Moravy dorazila novinka „Hlad“, na ktorej spolupracovalo trio DJ Fatte, Regie 257 a Rest. 

DJ Fatte, Regie 257 a Rest s údernými bars

DJ Fatte, Regie 257 a Rest spojili sily na novej skladbe „Hlad“. Ide o kombináciu českých rapových stálic, pričom prví dvaja menovaní spoločne už čoskoro vydajú hudobný projekt. Album s názvom Aura vyjde o niekoľko týždňov, konkrétne 9. decembra 2022 a bude v produkcii Ty Nikdy Records. Nebudeme vás dlhšie naťahovať, tu je skladba „Hlad“, ktorá vás chytí za srdce už po prvom počutí.

Restovski, alebo ak chcete Rest, Fattea s Regiem vynikajúco dopĺňa. Skladba vďaka nemu dostáva úplne nový rozmer, pričom celkovo môžeme konštatovať, že kombo týchto českých interpretov k sebe ide. Riešili sme to už viackrát, ale niekedy sa stane, že vyjde feat, kde sú jednotlivé slohy akoby oddelené celky. Tu to neplatí, „Hlad“ funguje ako celistvý komplex. Skúste si track vypočuť 2 alebo 3-krát. Uvidíme, o čom hovoríme. Predovšetkým prechody konkrétnych pasáží sú urobené naozaj pútavým spôsobom.

Textovo skladba pojednáva o viacerých problematikách, z ktorých, aspoň podľa názoru, si môže každý z nás či z vás zobrať „to svoje“. Český rap má v súčasnosti rôzne podoby, toto je jeho tradičnejšia verzia. Ako Regie, tak aj Rest vedia, čo robia a sú skúsení. O beat sa postaral DJ Fatte, pričom mix a master zaobstaral Tomáš Sochůrek. Album Aura bude obsahovať viacero zaujímavých spoluprác a skladieb. V čase jeho vychádzania sa mu rozhodne povenujeme detailnejším spôsobom.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame