Disney Plus ťa zabaví aj vo februári: Navštíviš s ním nielen vesmír Star Wars, ale aj ten od Marvelu

Vo februári si vďaka Disney Plus budeš môcť pozrieť aj rozpačito prijatú komiksovku Marvels (Zdroj: Marvel Studios)

#Február je za rohom a my už teraz vieme, že Disney Plus bude pokračovať v ponuke toho najlepšieho zo súčasnej kinematografie aj tento mesiac. Ak máš rád dobrodružstvá zo vzdialených galaxií, poteší ťa tretia séria Star Wars: Chybná várka. Pokiaľ svoj čas radšej tráviš vo farebnom svete Marvel, kontroverzná komiksovka Marvels čaká len na teba. Premiéru bude mať tiež očakávaný seriál Šógun.

Šógun

Seriál Šógun od FX, ktorý je pôvodnou adaptáciou románu Jamesa Clavella, sa odohráva v Japonsku v roku 1600 na úsvite občianskej vojny, ktorá rozhoduje o celom storočí. Lord Yoshii Toranaga bojuje o život po tom, čo sa jeho nepriatelia spoja proti nemu, keď sa v neďalekej rybárskej dedine nájde záhadná stroskotaná európska loď. 27. februára sa dočkáš premiéry 2 častí naraz, pričom každú ďalšiu časť si budeš môcť pozrieť nasledujúci týždeň.

Premiéra: 27. február

Star Wars: Chybná várka

Boj o prežitie Klonového oddielu 99 v novovzniknutom Impériu sa blíži k dramatickému záveru. Tretiá séria seriálu sľubuje dramatické zavŕšenie príbehu, opäť sa dočkáš všetkého, na čo si bol zvyknutý doteraz, takže ak to vydržíš do 21. februára, budeš si môcť pozrieť hneď 3 nové časti naraz. Každej novej časti sa dočkáš nasledujúci týždeň.

Premiéra: 21. február

Marvels

Carol Danversová alias Captain Marvel si vydobyla späť svoju identitu od despotických Kreejčanov. Keď ju povinnosti zavedú k anomálnej červej diere, jej schopnosti sa prepletú so schopnosťami jej superfanúšičky Kamaly Khanovej alias Ms. Marvel a so superschopnosťami astronautky Monici Rambeauovej, Carolinej odcudzenej neteri. Táto zvláštna trojica sa musí spojiť a spolupracovať, aby zachránila vesmír.

Premiéra: 7. február

Suncoast

Film inšpirovaný čiastočne autobiografickým príbehom tínedžerky, ktorá sa spolu so svojou trúfalou matkou stará o brata. Popritom nadviaže nezvyčajné priateľstvo s výstredným aktivistom, ktorý protestuje proti jednému z najvýznamnejších lekárskych prípadov všetkých čias.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
RECENZIA Nastal čas kráľovnej: Aká je čerstvá Marvel novinka o antihrdinke Echo?

Premiéra: 9. február

Cypher: Sláva, Konšpirácie a rap

Pri pozeraní seriálu sa začneš pýtať sám seba, kto natáča koho a či ku sláve patrí, že ťa niekto stále vidí a sleduje.

Premiéra: 16. február

Čierny koláč

Keď Eleanor Bennettová zomrie, zostanú po nej dve deti, Byron a Benny, a bizarné dedičstvo – čierny koláč upečený podľa rodinného receptu s dlhou históriou a so sprievodnou hlasovou správou. Prostredníctvom nej sa Eleanor delí o búrlivý príbeh tvrdohlavej mladej plavkyne, ktorá utiekla z rodného ostrova po tom, čo čelila podozreniu z vraždy. Srdcervúce svedectvo však nevysvetlí všetko a teraz môže záhada zmiznutého dieťaťa spochybniť všetko, čo Byron a Benny vedeli o svojom pôvode. Podarí sa súrodencom napraviť dávno ochladnuté vzťahy, prísť na koreň Eleanorovej skutočnej minulosti a splniť jej posledné želanie: podeliť sa o čierny koláč, keď nastane ten správny čas? Priblíži ich odhalenie tajomstva ich matky k sebe, alebo ich ešte viac rozdelí?

Premiéra: 31. január

Bobove burgre

Majiteľ hamburgerového bistra sa snaží udržať svoj podnik nad vodou s pomocou svojej manželky a troch detí. Tento svojský seriál prichádza už so 14. sériou, takže ak sa cítiš na ďalšiu dávku osobitého humoru, ktorý je ťažké s čímkoľvek porovnať, vyčkaj ešte pár dní. 21 februára sa dočkáš hneď 5 nových častí.

Premiéra: 21. februára

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame