Kto je Jeremy Allen White? Ukázal sexi telo a žiari v úspešnom seriáli na Disney Plus

Jeremy Allen White

Jeremy Allen White v kampani na spodnú bielizeň (Zdroj: Calvin Klein/Mert Alas)

#Jedným z najčastejšie skloňovaných hereckých mien je v súčasnosti určite Jeremy Allen White. Ten sa vyprofiloval ako jeden z najtvárnejších hercov Hollywoodu. Aktuálne však žiari aj v reklamnej kampani na luxusnú značku spodnej bielizne. Zábery ovládli sociálne siete a Jeremymu rastie fanúšikovská základňa. Čo všetko o ňom potrebuješ vedieť?

VIZITKA
Celé meno: Jeremy Allen White
Dátum a miesto narodenia: 17. február 1991, Brooklyn, New York, USA
Výška: 1,7 m
Charakteristika: herec
Najznámejšie filmy: Movie 43, Afterschool, Krásne Ohio, Showtime, Nehanebný, seriál The Bear

Nádejný tanečník

Jeremy o svojom súkromnom živote až tak veľa nehovorí. Jedno však vieme. Narodil sa v newyorskom Brooklyne do umeleckej rodiny. Jeho rodičia Eloise Ziegler a Richard White sú totiž herci. Už na základnej škole sa Jeremy javil ako nádejný tanečník. Napodiv sa venoval klasike, ako sú balet, jazz a step. Pre herectvo sa rozhodol, keď mal 13 rokov.

Prvý flirt s herectvom

Prvú hereckú rolu získal v roku 2006. Najskôr to bolo vo filme Krásne Ohio a následne v seriáli Conviction. V ďalších rokoch následne účinkoval v televíznom seriáli Zákon a poriadok.

Prelomovým sa však pre nevysokého herca stal rok 2011. Vtedy získal hereckú rolu ako Phillip „Lip“ Gallagher v seriáli Showtime. Jeho výkon si začali všímať aj kritici, a to najmä po úspechu samotného seriálu, ktorý je adaptáciou rovnomennej britskej série Paula Abbotta.

V roku 2022 Jeremyho obsadili do hlavnej úlohy seriálu The Bear, v preklade Medveď. Hrá tu problémového, ale za to geniálneho newyorského šéfkuchára Carmen „Carmy“ Berzatta. Ten sa vracia do svojho rodného Chicaga, aby zachránil krachujúcu reštauráciu svojho zosnulého brata. Aby sa Jeremy dokonale pripravil na túto rolu, navštevoval dokonca hodiny kulinárstva. 

Zrejme aj dôsledná príprava, ktorú venuje svojim hereckým rolám, mu najnovšie vyniesla prestížne ocenenie Zlatý glóbus. Získal ho v kategórii najlepší mužský herecký výkon v komediálnom a hudobnom seriáli. Stal sa tak vôbec najmladším hercom, ktorý získal túto cenu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kto je Travis Scott? Hip-hopový vizionár, ktorý navždy pretvoril rapový svet

Kampaň, ktorá rozvírila vody

Nie je to prvýkrát, keď kampaň značky Calvin Klein spôsobila rozruch. Donedávna meno Jeremy Allen White skloňovali hlavne priaznivci seriálu The Bear, keď sa však herec stal ambasádorom spodnej bielizne módnej značky, všetko sa zmenilo. Keď svetlo sveta uzreli prvé zábery, sociálne siete priam vybuchli. Vyzerá to tak, že máme na scéne nový sexsymbol, veď posúď sám.

Fanúšikovia a fanúšičky, ktorí snívajú o prípadnom vzťahu s Jeremym, sa s touto vidiou môžu rozlúčiť. Ešte v roku 2018 sa oženil s herečkou Addison Timlin. Napriek tomu, že majú spolu dve deti, pár sa minulý rok v máji rozviedol. Krátko nato začal White chodiť so španielskou speváčkou Rosalíou. Mimochodom, na Instagrame ho aktuálne sleduje herca viac ako 4,5 milióna followerov!

Čo si (možno) o Jeremym nevedel

  • Láska k tancu mu zostala dodnes. Pre Interview magazín povedal, že by bolo úžasné, keby mohol tancovať navždy.
  • Ako dieťa mal podľa vlastných slov problémy so sústredením.
  • Jeho najväčšou platonickou láskou je herečka Natalie Portman.
  • Medzi jeho najobľúbenejšie herecké vzory patrí Sam Rockwell. 
  • V seriáli Bear má jeho postava Carmy niekoľko tetovaní, ktoré vznikli v spolupráci s jeho priateľom a tatérom Benom Shieldsom. 
  • Krstnou mamou jeho dcér Ezer a Dolores je herečka Dakota Johnson, ktorá je kamarátkou jeho exmanželky.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame