Vianoce s Disney+: Noví Simposonovci aj Griffinovci, vianočný špeciál Strážcov Galaxie aj návrat Lovcov pokladov

Vianočný špeciál Strážcov galaxie

Vianočný špeciál Strážcov galaxie (Zdroj: Disney)

#V predvianočnom období príde na streamovaciu službu Disney+ množstvo noviniek. Tešiť sa môžeš na veľký návrat známych Lovcov pokladov, na premiérové dobrodružstvá odvážneho bojka či nové série skvelých satirických animákov Griffinovci a Simpsonovci. Už teraz tam nájdeš aj krátky vianočný špeciál so Strážcami galaxie. Na ktorý projekt si brúsiš zuby najviac?

Naša jediná šanca – pôvodný seriál (2. december)

Seriál Naša jediná šanca rozpráva príbeh mladej ženy Candely, ktorá pracuje v logistickej spoločnosti a kráča za svojím snom stať sa speváčkou. Život sa jej zmení, keď ju v bare počuje spievať významný riaditeľ nahrávacej spoločnosti Fede Ariza.

V tú istú noc sa Candela stretne s Diegom, dávnym spolužiakom zo strednej školy, ktorý sa pokúša stať profesionálnym boxerom. Ich príbeh ich oboch naučí zvládať sklamanie, ilúzie, lásku a priateľstvo.

Denník odvážneho bojka: Rodrick je šéf – pôvodný film (2. december)

Bláznivé neplechy úzkostlivého smoliara, stredoškoláka Grega Heffleya, pokračujú. Tentokrát sa dej točí okolo komplikovaného vzťahu Grega a jeho staršieho brata Rodricka. Greg sa musí popasovať s doteraz najväčšou výzvou – prežiť víkend len so svojím bratom Rodrickom a dodržiavať požiadavky z jeho zoznamu pravidiel, ktorý neustále narastá.

Griffinovci – 21. séria (7. december)

Seriál Griffinovci naďalej zabáva svojich oddaných fanúšikov ostrým humorom, trefnými paródiami, veľkolepou animáciou a pôvodnou orchestrálnou hudbou. Od svojho začiatku si medzi fanúšikmi získal status kultového seriálu a jeho neplánovaná hviezda – hovoriace dieťa sa stalo jednou z najvýraznejších televíznych postáv všetkých čias.

Noc v múzeu: Kahmunrah sa vracia – pôvodný film (9. december)

Nick Daley ide v otcových šľapajach a robí nočného strážcu v Americkom prírodovednom múzeu. Je dôkladne oboznámený so starodávnou doskou, ktorá sa v múzeu nachádza. Tá totiž po západe slnka všetko oživí. Keď však maniakálny vládca Kahmunrah utečie, je na Nickovi, aby múzeum raz a navždy zachránil.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
November na Disney+: Vianočný seriál, dokument s Chrisom Hemsworthom aj nové animované príbehy zo Zootropolisu

Simpsonovci – 34. séria (14. december)

Seriál Simpsonovci patrí k najdlhšie vysielaným seriálom v televíznych dejinách. V prvej časti novej série sa Homer zúfalo snaží dokázať, že nie je hlúpy, a tak sa vydáva riešiť prípad korytnačky, ktorá zmizla zo zoologickej záhrady.

V 34. sérii uvidíš aj dvojitú dávku „Špeciálnych čarodejníckych častí“. Jednou z nich bude aj celovečerná paródia filmu To, v ktorej klaun Krusty stvárni postavu zlého klauna Pennywisea.

Vražda v divadle – film (14. december)

V 50. rokoch minulého storočia v londýnskom West Ende vražda jedného z kľúčových členov štábu náhle zmarí plány na výrobu filmovej verzie nesmierne úspešnej divadelnej hry Pasca. Prípadu sa chopí životom unavený inšpektor Stoppard a horlivá, no neskúsená policajná dôstojníčka Stalkerová.

Počas riešenia záhady sa obaja ocitnú v žiarivom, avšak podlom divadelnom podsvetí. Čím sa vo vyšetrovaní záhadnej vraždy dostávajú hlbšie, tým viac si uvedomujú, že tak robia na vlastné riziko.

Lovci pokladov: Na hrane histórie – pôvodný seriál (14. december)

Život Jess Valenzuelovej sa obráti naruby, keď jej záhadný cudzinec poskytne stopu k stáročnému pokladu, ktorý by mohol súvisieť s jej dávno zosnulým otcom. Jess má talent na riešenie hádaniek, jej schopnosti sú však podrobené skúške, keď spolu s priateľmi nasleduje sériu indícií ukrytých v amerických artefaktoch a pamiatkach.

Dokáže Jess prekabátiť obchodníka so starožitnosťami na čiernom trhu? Podarí sa jej nájsť najväčší stratený poklad v dejinách a popri tom odhaliť pravdu o vlastnej minulosti?

Hardyovskí chlapci – pôvodný seriál (14. december)

Rodinná tragédia prinúti bratov Franka a Joa Hardyovcov, aby sa na leto presťahovali z veľkého mesta do rodného mesta svojich rodičov. Predpokladali, že ich čaká nudné leto v malom meste Bridgeport.

Realita však bude úplne iná vďaka tajnému vyšetrovaniu ich otca, ktoré ich pohltí, a všetkých zdanlivo obyčajných obyvateľov Bridgeportu zmení na podozrivých.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
November na Disney+: Vianočný seriál, dokument s Chrisom Hemsworthom aj nové animované príbehy zo Zootropolisu

Ten náš blázon – pôvodný seriál (21. decembra)

Tridsaťročný Julio Lopez stále býva u rodičov, so svojou priateľkou randí s prestávkami už od strednej školy a vždy si nájde výhovorku, aby nemusel riešiť vlastné problémy. Pracuje pre neziskovú organizáciu Hugs Not Thugs, ktorá sa zaoberá výchovou a nápravou bývalých členov gangov.

V práci sa dostane do konfliktu so starším bratrancom Luisom, bývalým členom gangu, ktorého práve prepustili z väzenia a ktorý sa nasťahoval k Juliovi a jeho rodine.

Ďalšie premiéry

  • Strážcovia galaxie: Sviatočný špeciál (už teraz k dispozícii)
  • Santa Clausovia – pôvodný seriál (už teraz k dispozícii)
  • Víkend s rodinou: Vianočný špeciál (9. december)
  • Všade dobre, sám doma najlepšie – pôvodný film (2. december)
  • Majstri snehu – pôvodný špeciál (už teraz k dispozícii)
  • Hiphopový luskáčik – pôvodný špeciál (už teraz k dispozícii)

Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hasthag.sk, Disney
Odporúčame