Rozpálený august s Disney Plus: Vydáš sa na putovanie so Star Wars alebo si vycibríš chute pri seriáli Medveď?

V auguste spoznáme príbeh Ahsoky Tano so sveta Star Wars (Zdroj: Disney)

#S Disney Plus sa v auguste zvezieš na vlne horúčav, pretože sporáky v reštaurácii The Original Beef of Chicagoland pôjdu na plné obrátky. Tím v seriáli FX Medveď sa pri snahe o znovuotvorenie podniku poriadne zapotí a horúčka ťa obleje aj z hviezdneho hereckého obsadenia novej série Iba vraždy v budove. Na svoje si prídu fanúšikovia vesmírneho cestovania, pre ktorých si Disney Plus pripravilo Star Wars: Ahsoka a 3. diel Strážcov Galaxie od štúdia Marvel. Čo si pozrieš ako prvé?

Medveď II. –  seriál (všetky časti 2. augusta)

Kritikmi oceňovaný pôvodný seriál z produkcie FX Medveď je o jedle, rodine, šialenom pracovnom nasadení, kráse pocitu naliehavosti a strmých pádoch. Zatiaľ čo mladý šéfkuchár Carmy a jeho tím pracujú na premene svojho ošumelého podniku so sendvičmi na lepšiu reštauráciu, sami prechádzajú životnými zmenami a sú konfrontovaní so svojou minulosťou, aby sa vyrovnali s tým, kým sa stanú v budúcnosti.

Iba vraždy v budove III. –  seriál (od 8. augusta)

Charles, Oliver a Mabel (Steve Martin, Martin Short a Selena Gomez) vyšetrujú vraždu v zákulisí broadwayského predstavenia. Ben Glenroy (Paul Rudd) je hollywoodska akčná hviezda, ktorej broadwayský debut preruší predčasná smrť. S pomocou Loretty Durkinovej (Meryl Streepová) sa naša trojica pustí do svojho doteraz najťažšieho prípadu, zatiaľ čo Oliver sa zúfalo snaží dať dokopy svoju divadelnú šou.

Star Wars: Ahsoka – pôvodný seriál (od 23. augusta)

Seriál Ahsoka sa odohráva po páde Impéria. Sleduje príbeh Ahsoky Tano, bývalej rytierky Jedi, ktorá je na stope nebezpečenstva ohrozujúceho zraniteľnú galaxiu.

Strážcovia galaxie 3 – film (2. augusta)

Film Strážcovia Galaxie 3 od štúdia Marvel rozširuje filmový vesmír Marvelu do nových diaľav. Peter Quill musí viesť svoj tím na nebezpečnú a akciou nabitú misiu, aby zachránil galaxiu a ochránil priateľa. Objavuje sa aj nový nepriateľ, ktorý by mohol Strážcov raz a navždy zničiť.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Akčný júl s Disney Plus: Futurama ťa zavezie do budúcnosti, nadviažeš Riskantnú známosť a odhalíš tajomstvá cirkvi Hillsong

Vedel ste, že:

  • Svetový týždeň princezien (21. – 27. augusta) je oslavou všetkých malých i veľkých princezien a tento rok, v rámci 100. výročia spoločnosti Disney, Disney Plus vydá 25. augusta novú zreštaurovanú verziu Popolušky z roku 1950.
  • Predplatitelia služby Disney Plus si môžu pozrieť ďalšie novo zreštaurované klasické krátke filmy Disney od 11. augusta:  Olympiáda na dvore, Donaldov bratranec Gus, Donaldovi synovci, Lietajúci vrak, Goofy a Wilbur a Mickeyho parný valec.
  • V kolekcii Disney 100 nájdeš všetky klasické krátke filmy Disney.

Ďalšie augustové novinky

  • Star Wars: Dobrodružstvá mladých jediov – seriál (2. august)
  • Výskumníci: Stratení v Arktíde – dokumentárny film (25. august)
  • Rozorvaná myseľ – pôvodný film (11. august)
  • Priatelia z dovolenky 2 – pôvodný film (25. august)
  • Na úteku – seriál (9. august)
  • Muzikál zo strednej IV. – seriál (9. august)

 

Máš predplatené Disney Plus?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Disney
Odporúčame