Dianie z Ameriky: Filmy, muzika aj nové spolupráce. Na čo sa môžeme tešiť?

Novinky

Aké sú novinky z americkej scény? (Zdroj: Prince Williams/Wireimage + Instagram.com/ kimpetras)

#Ani sme sa nenazdali a máme tu ďalšie týždenné zhrnutie noviniek z Ameriky! Keďže tu máme jar a okrem prírody nám kvitne aj dianie v muzike, opäť máme z čoho vyberať. Čo zaujímavé priniesli zámorskí interpreti?

Spoločný album dvoch silných mien

Prvou zo silných noviniek bola správa o ďalšom spoločnom projekte. Takéto albumy získavajú v Amerike naozaj veľa pozornosti a väčšinou aj po kvalitatívnej stránke dopadnú veľmi dobre.

Tentokrát sa obľúbený producent Metro Boomin nechal počuť, že pracuje na spoločnom projekte s raperom menom Future, čo je naozaj veľmi sympatické spojenie. Aby si mal/-a predstavu, títo dvaja páni sú zodpovední za také hity, ako napríklad “Superhero (Heroes & Villains)”, “I Serve the Base” a takisto aj megahit „Mask Off“.

My sme určite extrémne zvedaví, čo nám títo páni spolu uvaria za ohníky!

Bieli muži nevedia skákať

Spomenuli sme aj to, že okrem hudby sa dočkáš aj nejakej tej filmovej tvorby. Možno sme ťa trošičku zavádzali, keďže v tomto prípade pôjde skôr o seriál.

V roku 1992 si Woody Harrelson zahral v slávnej športovej komédii s názvom Bieli muži nevedia skákať. Tento legendárny snímok sa však už čoskoro dostá svojej prerábky, ktorá príde práve v podobe seriálu White Men Can´t Jump.

V ňom si svoj herecký debut skúsi známy raper Jack Harlow, ktorý má na svojom konte kopec veľkých hitov. Spoločne s ním však v tomto pripravovanom projekte od služby Hulu uvidíme aj také mená, ako Sinqua Walls, Teyana Taylor, Vince Staples alebo nedávno zosnulý Lance Reddick, známy napríklad aj ako komorník zo série John Wick.

Víkend na feate s budúcnosťou

Keďže primitívny humor je cesta, dovolili sme si taký do názvu ďalej témičky tohto zhrnutia. Pravdou totiž je, že obľúbený kanadský spevák The Weeknd sa vo svojej najnovšej záležitostil spojil práve s Futureom, o ktorom sme písali na začiatku tohto článku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Vybrali sme TOP 5 kultových trackov: Viktor Sheen

Dvojica si na svoje konto pripísala veľmi príjemnú skladbu s názvom „Double Fantasy“, ktorá vyšla von aj v sprievode príjemneho videoklipu. Skladba je zároveň prvou ochutnávkou z The Weekndovho pripravovaného projektu s názvom The Idol, Vol. 1, ktorý by mal vyjsť tento rok.

Ďalšia spolupráca od rap queen

Len nedávno sme ťa informovali o tom, že Nicki Minaj sa predstavila v spolupráci s raperkou menom Ice Spice na remixe skladby „Princess Diana“. Len zopár dní neskôr vydala svoju novinku Kim Petras, nemecká speváčka, ktorá pôsobí v Los Angeles. Ide o skladbu s názvom „Alone“, kam Nicki Minaj prispela svojimi riadkami.

Začiatkom apríla zároveň Nicki prispela svojou slohou aj raperovi menom Young Boy Never Broke Again, čo je ďalším znamením toho, že sa pripravuje na svoj dlho očakávaný album, ktorý by mal snád vyjsť už čoskoro!

Vidíme sa s tebou pri ďalších novinkách zo sveta i z domova!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame