Delikov album MVP už je za dverami. Kto sa na albume predstaví a kedy ho asi môžme očakávať?

Po rozpade handlovskej skupiny Moja Reč prichádza Delik so svojím siedmym štúdiovým počinom. Tentokrát by mal hudobne nadviazať na už pomaly legendárny album Sloboda, ktorý uzrel svetlo sveta ešte v roku 2013. Tento rok už má Delik za sebou sólo projekt s pánom producentom – Grimasom. EP nieslo názov „Dvojitý zásah“.

My už vieme, že 15.11. by mal byť spustený predpredaj albumu z avizovaným názvom „MVP„. Veríme, že v ďalšom rozhovore nám samotný interpret objasní význam názvu albumu. Tentokrát Delik vsadil na tajnostkárstvo.

Zatiaľ sme sa nedočkali žiadneho singlu, ako to býva u interpretov zvykom, čiže presnejší obraz si o albume spravíme až pri prvom vydanom videoklipe, ktorý by mal vyjsť v deň releasu. Na albume by sa malo objaviť šestnásť skladieb od vychytených, ale aj menej známych hudobných producentov.

Čo sa týka hostí, na albume by sme mali zazrieť zaujímavé spolupráce s interpretmi ako Vec, Gleb, ELPE, Tono S., ADiss, Aless a Zmetok Drama z Prievidze. Pre kompletný tracklist a oficiálny cover albumu určite sledujte náš web. Všetko sa dozviete už v najbližších dňoch.

 

Odporúčame