Definitívne rozhodnutie o UFC 249: Turnaj sa odkladá na neurčito

UFC 249

Zdroj: UFC.com

#Prezident UFC Dana White označil kartu turnaja UFC 249 za najlepšiu v celej jej histórii. Posledné správy z diania UFC však boli z veľkej časti o rušení zápasov. Od momentu, kedy šampión ľahkej váhy Khabib Nurmagomedov nemohol odletieť z Ruska, sa mnohé zápasy začali postupne rušiť. Jedným z nich bol aj zápas Macha Muradova, ktorý musel zostať doma s rodinou. Boj o uskutočnenie tohto svetového turnaja napokon vzdal aj sám Dana White.

UFC ostrov neobstál

Prednedávnom prišlo UFC s veľmi bizarným nápadom. Súboje sa mali odohrať na ostrove, ktorý mal slúžiť len na účely týchto zápasov. Sám Dana White nápad s ostrovom pre tento moment zavrhol: „Ostrov je nateraz nereálny. Keď sa všetko vráti do normálu, hneď prvé podujatie bude na tomto ostrove. Zdravie a bezpečnosť je pre UFC prvoradé,“ potvrdil.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ufc (@ufc),

Zápasy zostávajú

Vzápätí Dana White potvrdil, že zápasy, ktoré sa mali na turnaji UFC 249 uskutočniť, sú stále v hre: „Zápasy sú zachované. Pripravte sa na bojový ostrov,“ dodal. Momentálne nám ostáva len dúfať, aby tento moment prišiel čo najskôr.

CEO UFC Dana White
Zdroj: Dana White – badlefthook.com
Zdroj: espn.com, Instagram/danawhite
Odporúčame