December s Disney+ bude nielen mrazivý, ale aj zábavný: Tieto premiéry si určite nenechaj ujsť

V decembri bude na Disney+ Hercule Poirot riešiť temný prípad známy ako Prízraky v Benátkach (Zdroj: 20th Century Studios)

#Môžeš si byť istý, že aj posledný mesiac v roku budeš mať vďaka Disney+ čo pozerať. Medzi decembrovými novinkami nájdeš napríklad 35. sériu Simpsonovcov, ktorú budeš môcť pozerať už v prvej polovici decembra. Simpsonovci pritom nie sú jediným populárnym seriálom, ktorý bude na teba čakať s novou sériou. Budeš si môcť pozrieť aj očakávaný film Indiana Jones a nástroj osudu, ale aj mnoho iných noviniek. Ďalší kvalitne spracovaný prípad Hercula Poirota, presnejšie hororovo ladené Prízraky v Benátkach, si môžeš pozrieť už aj dnes. 

Prízraky v Benátkach

Hercule Poirot si rád namáha mozgové závity riešením zdanlivo neriešiteľných a zamotaných prípadov. Jedným z jeho najtemnejších prípadov je aj prípad známy ako Prízraky v Benátkach. Ten natočil v roku 2023 Kenneth Branagh a jedná sa o pomerne hororovo ladený príbeh, ktorý ťa dostane nielen svojou podmanivou gotickou atmosférou. S týmto prípadom mu bude pomáhať aj svojrázna spisovateľka Ariadna Oliverová. V centre diania bude duchárska seansa, ktorá prebehne v strašidelnom paláci. A áno, dôjde aj na vraždu, a to nielen jednu.

Premiéra: 22. novembra

Simpsonovci, 35. séria

Obľúbený animovaný komediálny seriál sleduje rodinu v meste Springfield v nemenovanom štáte USA. Hlava rodiny Simpsonovcov, Homer, nie je typický rodinne založený muž. Zamestnanec jadrovej elektrárne robí, čo môže, aby sa postaral o svoju rodinu, ale často zisťuje, že to oni sa starajú o neho. Súčasťou rodiny je milujúca modrovlasá matka Marge, problémový syn Bart, prehnane ambiciózna dcéra Lisa a malá Maggie. V 35. sérii na žltú rodinku čakajú nové trampoty, ktorým, ako sa zdá, nebude koniec asi nikdy.

Premiéra: 13. decembra 5 častí naraz

Percy Jackson a bohovia Olympu

Percy Jackson sa vydáva na nebezpečnú výpravu. Na svojej ceste naprieč Amerikou musí premôcť obludy a prekabátiť bohov, aby priniesol späť Diov majstrovský blesk a zabránil vypuknutiu vojny. S pomocou svojich kamarátov Annabeth a Grovera sa Percy na ceste priblíži k odpovediam na pálčivé otázky: ako zapadnúť do sveta, kde sa cíti nesvoj, a zistiť, kým je mu súdené sa stať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pamätáš si, ako zvykol Homer škrtiť Barta? Obľúbená scénka zo Simpsonovcov je dnes pre mnohých tŕňom v oku

Premiéra: 20. decembra

Indiana Jones a Nástroj osudu

Harrison Ford sa vracia v úlohe legendárneho hrdinského archeológa Indianu Jonesa v očakávanej poslednej časti kultovej série. Záverečné veľkolepé dobrodružstvo sa odohráva vo všetkých kútoch sveta.

Premiéra: 15. decembra

Dospelý tábor

Držiteľ divadelnej ceny Tony Award® Ben Platt (Milý Evan Hansen) a Molly Gordonová (Šprtky to chcú tiež) hrajú v tejto pôvodnej komédii Amosa a Rebeccu-Diane, dlhoročných kamarátov a lektorov herectva v krachujúcom detskom tábore na severe štátu New York. Po tom, ako nezlomná a milovaná zakladateľka tábora upadne do kómy, sa musia jeho excentrickí zamestnanci spojiť s jej bezradným synom, programátorom a krypto-expertom Troyom, aby udržali divadelný raj nad vodou. Film Divadelný tábor od štúdia Searchlight Pictures produkovali Picturestart Production, Topic Studios Production a Gloria Sanchez Productions. Réžie sa ujali Molly Gordonová a Nick Lieberman, scenár napísali Noah Galvin, Molly Gordonová, Nick Lieberman a Ben Platt podľa ich krátkeho filmu.

Premiéra: 6. decembra

Čo keby…? – 2. séria

Pozorovateľ je späť ako náš sprievodca cez nekonečným mnohovesmírom, pričom predstavuje úplne nové, ako aj známe tváre naprieč filmovým vesmírom Marvelu. Animovaný antologický seriál skúma, prerozprávava a prepisuje známe udalosti z marveloviek s neuveriteľným hviezdnym obsadením, ktoré si zopakuje svoje ikonické úlohy.

Premiéra: 22. decembra, 5 častí

A čo ťa čaká v roku 2024?

Medzi iným to bude aj bohatá nádielka nových seriálov. Budúci rok Disney+ uved aj 2. sériu pôvodného seriálu Neobyčajná. Medzi novinkové seriály bude patriť Čierny koláč, ktorý má aktuálne na Rotten Tomatoes hodnotenie rovných 100 percent, ale aj Echo, pôvodný seriál štúdia Marvel. Ostáva skonštatovať jediné, a to, že aj budúci rok bude naložený tak, ako sme u Disney+ zvyknutý.

Na čo z decembrovej ponuky Disney+ sa tešíš najviac?

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk, Disney+
Odporúčame