Ľudia sa zabávajú na novom videu: Zastaví obávanú Wandu krvilačný Deadpool?

Deadpool chce zastaviť Wandu

Deadpool chce zastaviť Wandu (Zdroj: YouTube/Michtyracoon!)

#Nové filmy od Marvelu sa chcú hrať na temnejšiu verziu svojich predchodcov, no myslím, že môžeme s pokojný svetovým vyhlásiš, že im to príliš nejde. Dôkazom je aj Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Snímka síce bola dobrou kinovou oddychovkov, no druhýkrát by sme si ju už asi nepozreli.


RECENZIA Najtemnejšia Marvelovka dorazila do kín: Porazí Doctor Strange zakrvavenú Wandu a čo to bude vo výsledku stáť?


Za to video, ktoré nedávno na YouTube zverejnil kanál Mightyracoon! sa dá pozerať dokola. Počas scény v strede stopáže, keď Wanda hľadá po rôznych vesmíroch Strangea, sa ju pokúšajú zastaviť noví hrdinovia. Aj keď vo filme nemajú veľké šťastie, tentokrát im na pomoc príde obávaný R-ková postavička Deadpool.

Ľudia sa zabávajú a píšu, že ak by vo filme skutočne bol Deadpool, mohol mať nový Strange o hodinu menej. Teoreticky by to aj bolo možné, no ešte stále nemajú R-koví hrdinovia prepojenú dejovú linku s MCU, aj keď tohtoročná novinka možno niečo také naznačila. Ako sa ti páči upravená scénka s Deadpoolom?

(Upozorňujeme, že scéna nie je vhodná pre deti do 18 rokov a môže obsahovať spoilery filmu Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.)


Poď na náš TikTok a pukneš od smiechu! Nové sketche každý týždeň

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/Mightyracoon!
Odporúčame