Známu britskú súťaž opúšťa jej dlhoročný člen: Môžu za to jeho hanlivé slová?

Porota známej britskej súťaže sa možno bude meniť (Zdroj: Unsplash.com/ Aleks Marinkovic)

#Určite poznáš britskú verziu šou ,,Československo má talent”. V Británii presnejšie ,,Britain’s Got Talent”. Práve v nej pôsobí dlhé roky rovnaká porota – Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha Dixon a David Walliams. Práve Walliams sa rozhodol šou opustiť.

Legendárny komik sa po 10 rokoch účinkovania rozhodol, že ho diváci ako porotcu už neuvidia. Nad svojím rozhodnutím premýšľal už dlhšie. Ako sám komik povedal, cíti, že jeho úloha sa už naplnila. ,,Je čas posunúť sa ďalej,“ po rokoch tak odchádza na vysokej úrovni. Možno sa riadil heslom, že v najlepšom treba prestať.

Svojím pôsobením si zaslúžil aj obľúbenosť u fanúšikov. Vnímali ho ako najobľúbenejšieho člena poroty. Prinášal nervóznym účinkujúcim zábavu a pohodu. Rozhodnutie nebolo ľahké a musel nad tým intenzívne premýšľať. Informuje o tom portál Ladbible.com.

V týchto týždňoch sa pracuje na výmene komika. Napriek tomu, že jeho odchod nebol ešte oficiálne oznámený, hovorca šou naznačil, že Davidovo účinkovanie je neisté. ,,Porota pre Britain’s Got Talent 2023 bude uvedená v pravý čas,“ tvrdí produkcia vo svojom vyjadrení pre média. Možno komika ešte uvidíme v ročníku 2023 alebo jeho stoličku už nahradí iné meno. Objavili sa špekulácie, že jeho odchod nemusí byť zrealizovaný už tak skoro.

Komik v roku 2020 čelil nepríjemným narážkam pre zvukové nahrávky z natáčania epizódy. Pri porotcovskom stole počas točenia David povedal nevhodné narážky na súťažiacich, ktoré zachytili mikrofóny vedľa pultu. Úprimne poznámky rozhodcov mali slúžiť pre potencionálne vysielanie.

Prvá narážka bola smerovaná na staršieho pána, ktorý sa posmieval z Davida. Súťažiaci nepostúpil a Walliamsa urazilo jeho vystúpenie, a tak trikrát podotkol o akého človeka ide. Samozrejme, expresívne. Druhým incidentom boli oplzlé komentáre na ženu. Po jej odchode ju opísal ako nudné dievča, ktoré spoznáte v krčme a každého chce dostať do postele, no nedarí sa jej to.

Jeho právnici sa vyjadrili, že komentáre neboli určené na vysielanie a boli len súčasťou súkromného rozhovoru. Komik David Walliams sa ospravedlnil za svoje slová aj napriek tomu, že to boli súkromné rozhovory. Tvrdí, že nemal niečo také hovoriť. Uvidíme, či ho budeme vidieť v novom roku za porotcovským stolom.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame