Baja Dolce opäť valcuje rebríčky kníhkupectiev: Darkromance Habibi má pokračovanie s názvom Candy

Candy Baja Dolce

Darkromance Habibi má strhujúce pokračovanie s názvom Candy (Zdroj: freepik.com)

#V dnešnom knižnom tipe ti predstavíme knižnú sériu, ktorú tvoria dve knihy, a to Habibi a novinka Candy. Tieto unikáty vzišli spod pera legendárnej slovenskej autorky, ktorá píše pod pseudonymom Baja Dolce.

Jej knihy sa predávajú maratónskym tempom a my sa tomu ani nedivíme. Baja Dolce totiž do svojich kníh vkladá perfektné opisy, dialógy, horúce scény, ale aj štipku realizmu, ktorá pramení z jej života alebo zo života jej priateľov a známych. Ako sama tvrdí: „Kniha bez hlbšej myšlienky je ako človek bez duše.“ Poďme si teda predstaviť túto neštandardnú sériu.

Habibi

Prvá kniha sa odohráva v klube LocalX, kde ťa čaká strhujúca a šokujúca prehliadka podsvetím. Pozor! Vstup je možný iba na vlastné riziko. Ak sa však rozhodneš pokračovať ďalej, spoznáš Harryho, ktorý žije dvojitý život. Cez deň zastáva funkciu váženého redaktora v rodinnom vydavateľstve, no v noci je manažérom pochybného nočného klubu Habibi, ako ho prezývajú.

V podniku nerestí, balansuje na tenkej hrane zákona a morálky. Čo sa stane, keď sa jeho dva úplne odlišné svety prepoja vďaka spolupráci s mladou a ambicióznou Cassie? Zmení sa počiatočná iskra medzi nimi na spaľujúci oheň? Odpovede na predošlé otázky ti poskytne vášnivá a temná romanca Habibi, ktorá ti strhne ružové okuliare a odhalí skutočný svet bez pozlátka.

Habibi Baja Dolce
Habibi ti predostrie svet bez pozlátka (Zdroj: martinus.sk)

Habibi je príbehom bez cenzúry, ktorý nie je vhodný pre čitateľov mladších než 18 rokov a takisto nič nepovie zarytým romantičkám… alebo žeby áno? Sama autorka neraz vystríhala čitateľov, že sa rozdelia na dva tábory. Na tých, čo budú túto knihu milovať, a naopak tých, čo ju budú nenávidieť.

Kam sa zaradíš ty? Ak si chceš zakúpiť knihu Habibi, môžeš tak urobiť priamo TU!

Candy

Pokračovaním Habibi je román Candy. Opäť ťa vítame v klube LocalX, avšak tentoraz je vynovený a s novým majiteľom Dorianom, ktorého prezývajú Candy. Dorian však nepočítal s tým, že časť podniku patrí bývalej spoločníčke Virginii. Najprv je odhodlaný zlomiť ju, no po ich prvom stretnutí sa zlomí jedine jeho odhodlanie. Získať vstupenku do osobného pekla cez príťažlivú blondínku by mohlo byť oveľa jednoduchšie… a príjemnejšie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kniha Krvavý pomaranč: Niekto pozná tajomstvá Alison a chce, aby za všetko zaplatila

Lenže čo ak sa Dorianovi vášnivá hra vymkne spod kontroly? A hriech nadobudne tú najsladšiu príchuť? Čo ak ho ranené modré oči vyzlečú donaha nielen v súkromí izby, ale rovno pred celým jeho svetom? Ak sa chceš dozvedieť, ako to dopadne medzi Candym a Virgíniou, prečítaj si aj pokračovanie Candy.

Candy Baja Dolce
Candy je pokračovaním knihy Habib (Zdroj: martinus.sk)

Ak si chceš knihu Candy zakúpiť, môžeš tak urobiť priamo TU!


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame