Kniha Smrtiaca posadnutosť: Nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá

Žena v záveji

Kniha Smrtiaca posadnutosť od autorky bestsellerov Alex Dahl ti navodí mrazivú atmosféru (Zdroj: Unsplash/Tony Ross)

#Ak hľadáš knihu, ktorá ti spôsobí zimomriavky, kniha Smrtiaca posadnutosť od autorky bestsellerov Alex Dahl je presne to, čo hľadáš. Kto je vrah a kto nie? Ako vlastne definovať, čo je dobré a čo zlé? Napätá atmosféra v mrazivých škandinávskych lesoch ti poskytne mnoho rečníckych otázok na zamyslenie.

Kristina je úspešná psychoterapeutka s vlastnou praxou v centre Osla. Žije v luxusnom byte a má bohatého manžela so sľubne sa rozbiehajúcou politickou kariérou. Jej pokojný život však vážne narušia nečakané udalosti. Všetko sa začne komplikovať vtedy, keď sa jej prominentná klientka – slávna spisovateľka Leah Iversonová – dostaví na sedenie nesmierne rozrušená. Prosí ju, aby za ňou prišla na jej chatu v odľahlých horách Telemarku.

Dej, z ktorého mrazí

Kristina z pochopiteľných dôvodov odmietne. Leah však nepríde ani na ďalšie dve sedenia a všetko naznačuje, že jej klientke hrozí nebezpečenstvo. Neochotne sa ju teda vydá hľadať do divočiny. V opustenej chate uprostred hustého lesa však Kristina namiesto Leah objaví jej nedokončený rukopis, ktorý odhalí, že v skutočnosti nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá.

Mrazivý severský psychotriler je o troch kamarátkach, vlastne už len o dvoch, z ktorých jedna je už vyššie zmienená hlavná hrdinka Kristina, úspešná psychoterapeutka a manželka vysokopostaveného politika. Kristina však pred svetom skrýva vlastnú tragickú traumu, ktorú v sebe potlačila. Čo ak táto udalosť po čase vypláva na povrch? Ako sa s tým Kristina vysporiada? Čo sa stane s jej životom a manželstvom?

Kniha Smrtiaca posadnutosť
Kniha Smrtiaca posadnutosť doslova vyvoláva zimomriavky (Zdroj: martinus.sk)

Ak túžiš vedieť odpovede na všetky Kristinine otázky. Knihu Smrtiaca posadnutosť si môžeš zakúpiť priamo TU!

 

Odporúčame