Dámy a páni, toto je banger! Separ a Kali vydali skladbu, ktorou ovládnu leto

Viete, niekedy je možné úspech konkrétnej skladby odhadnúť už po pár chvíľach. Preto vám bez nejakého zbytočného ostychu hovoríme, že skladba STROJ, ktorú dnes vydali Separ a Kali, a kde sa o hudbu postaral Peter Pann, bude prvotriednym rapovým bangerom. Už po pár momentoch ju videli desaťtisíce ľudí. Je výborná po všetkých stránkach a čo je ešte dôležitejšie, má letný vibe. A to je niečo, čo sa v horúcich mesiacoch viac ako zíde.

Nejdeme zbytočne zdržovať, rovno vám ju pripojíme na úvod tohto textu a odporúčame, aby ste si ju pustili, nech vám hrá, kým si budete o nej čítať. Skutočne, myslíme si, že si ju vypočujete aj viackrát, pretože sa v nej nachádza množstvo prvkov, ktoré možno na prvé počutie nezachytitíte. Tu je:

Viac ako 33 tisíc pozretí za 3 hodiny, to sú priam rekordné čísla. Okrem toho, skoro štyritisíc likes a iba necelých sto nepáči sa mi to. Separ a Kali vedia ako robiť hudbu, dlhodobo sú výborní v rape a ľudia ich poznajú. Keď sa na to pozrieme pragmaticky, toto inak ako úspechom nemohlo dopadnúť. Ale teraz fakt, reálne, spolupráca Kaliho so Separom v sebe skrývala veľký potenciál, no poznáte to, niekedy je konečný produkt tak hypeovaný, až zaostane za očakávaniami. Toto ale nie je ten prípad, práve naopak.

Samotný Separ písal na svojom profile, ešte pred zverejnením skladby, že sa ľudia majú pripraviť, pretože sa na nich rutí taká letná odrhovačka, že okamžite budú mať chuť opiť sa. Nuž, aké pocity tento track vo vás zanecháva, to samozrejme necháme na vás, ale ako Separ, tak aj Kali dokazujú, prečo sú tam, kde sú. Člen DMS rapujú o tom, že ho viacerí chceli zničiť, pokaziť mu kariéru a zhasnúť jeho hviezdu, ale nevedeli ani poriadne, kde začať, pričom dodáva, že jeho kariérny most je tak dlhý, že to, jeho kariéra nemôže byť hoax. Kali sa pridáva, aj on má množstvo neprajníkov, ale v konečnom dôsledku je o tom, že má ešte väčšie množstvo fanúšikov. Jednoducho, pomer podpory je jednoznačný.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
A$AP Rocky oslávil narodeniny. Poznáš všetky tieto „bomby”?

Do toho môžeme prirátať skvelú hudbu od Petra Panna, ktorý neostal nič dlžný svojej povesti a máme tu track, ktorý je serióznym adeptom na song leta. K tomu môžeme dať ešte aj videoklip, ktorý, keď to nadnesene napíšeme, príznačný, pretože tento track so sebou prináša poriadny bašavel, ktorého sa môže zúčastniť každý. Možno zľahka preháňame, ale myslíme si, že do konca augusta bude mať táto pieseň viac ako milión vzhliadnutí. Na to ale dostaneme odpoveď až v najbližších týždňoch.

Foto: Separ ilustračné, profil Separ na Instagrame

Odporúčame