Dame, VR či Luisa. Martin Agh odhaľuje tracklist svojho chystaného albumu

Martin Agh (18) je interpret, ktorého sme zaradili medzi päticu raperov/spevákov, ktorí majú veľkú pravdepodobnosť preraziť v tomto roku. Spevák nás o tom postupne presviedča stále viac a dôkazom sú aj pripravované veci, s ktorými prichádza. Naposledy Martin vydal EP s názvom „U&U“, ktoré malo nadmieru dobré ohlasy a bolo vyzdvihnuté aj niektorými známymi menami zo slovenskej a českej scény. Mladá vychádzajúca hviezda tentoraz prichádza s informáciou, ktorá poteší každého verného poslucháča. Martin prezradil našej redaktorke, že pripravuje svoj prvý album a prizvukuje, že niečo také tu ešte nebolo. Celý album je z každého hľadiska produkovaný interpretom samým.

Detailnejšie info sa dozvedáme z odhaleného tracklistu, na ktorom nechýbajú mená ako Václav Rouček (z dua VR/Nobody a objavil sa aj na Pil C-iho albume), členka Comebackgangu Luisa či pre mnohých prekvapujúco aj Dame.

Celý album nesie názov „Keď zhasnú svetlá“

Publikáciu albumu nám spevák prezradil a dátum sa konkretizuje na deň 19.5.2018 (sobota). Ak nechceš aby ti unikla žiadna novinka určite sleduj Martinov instagram: @martin.agh

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *