Dame svojsky a humorne okomentoval prvú skladbu Separa z nového albumu

Chalani z DMS sú známi tým, že si nerobia hlavu z toho, čo si ľudia myslia či hovoria, pričom dôležitou zložkou ich fungovania je humor. Najnovšie to potvrdil Dame, ktorý si prostredníctvom sociálnej siete vystrelil z prehnane motivačných statusov, ktorých je denne veľké množstvo.

Separ tento týždeň vydal prvý singel z nového albumu OG s rovnomenným názvom. Fanúšikovia okamžite vo veľkom reagovali a skladba sa dostala na trendov na slovenskom YouTube. Album vychádza štvrtého apríla a track dostal aj zaujímavý vizuál.

K skladbe OG sa vyjadril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram aj Separov kolega zo skupiny DMS a dlhoročný kamarát Dame. Toto sú jeho slová: „Môj priateľ vydal videoklip s prvou piesňou z albumu, ktorý je úspešný už predtým, ako ho vydal, lebo vynakladá celý život úsilie a obetoval tomu celý svoj život, ukázalo sa, že to boli správne kroky, ktoré prinášajú zaslúžené ovocie.“

„Mali sme kôli tomu neraz zasadnutie spojené s motivačnou besedou, som nesmierne hrdý na to, ako sa naučil smelo plávať v týchto divokých vodách showbusinessu, že smiem sledovať jeho vývoj, že je nám oporou a tvorí pilier našich životov. Stojíme hrdo po jeho boku od ranného detstva až po výslnie jeho zaslúženej kariery, prajem vám to všetko tiež zažit milí priatelia. Hahahahahaha takto sa to teraz nejak píše,ne? Takzvané premotivačné statusy ? šak sa neberte tak vážne, je to len internet,“ zakončil svoj prekvapivo dlhý prehovor raper, ktorý je okrem iného aj tatérom.

Je pravdou, že v tejto dobe ľudia niekedy až príliš prežívajú určité veci a veľkej časti populácie je to následne na smiech. Na záver, kto nevie, tak na novom albume začína pracovať aj Dame, pričom vzhľadom na kontroverzie spojené s beatmi sa rozhodol, že si bude hudbu na svoj druhý sólový album robiť sám. Radšej. Vyhne sa tak zbytočným problémom.

Mohlo by ťa zaujímať:  Čo najdrahšie priniesol Rytmus do Second Marketu? (VIDEO)

Foto: Dame

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *