Dame sa spojil s Emou Drobnou. Track Za Vás je silný, smutný a kvalitný

Už sa nevieme dočkať nového Dameho albumu. Jeho druhé sólové dielo s názvom 100RY oficiálne vyjde 6.6.2020 a ľudia sa tešia, pretože Dame nielen robí texty, ale robí aj vlastné hudby. Nechce, aby sa mu stalo, že nejaký z jeho beatov bude kradnutý. Ešte pred tým, ako vyjde album, sme dostali hudobný darček v podobe skladby Za vás, kde raper zo skupiny DMS spojil sily so slovenskou speváčkou Emmou Drobnou.

Novinka Za Vás vyšla v stredu večer a cez noc získala desaťtisíce pozretí. Dame rapoval, na refréne sa objavila slovenská speváčka Emma Drobná a o hudbu sa postaral taktiež Dame. Téma je z kategórie ťažších, song je o ľuďoch, ktorí už z rôznych dôvodov nemôžu byť medzi nami. Dame hovorí, že vylieva na zem za tých, ktorí si s ním už nepripijú.

Každému z nás sa už určite stalo, že im zo života navždy odišiel niekto blízky, preto má tento track naozaj veľmi silný záber. Výpovedná hodnota Za Vás je skutočne vysoká, keď k tomu pridáme Dameho prejav, Emmu, hudbu a zaujímavý videoklip, vyjde nám veľmi kvalitná kombinácia.

Jasné, nebude z toho letný banger alebo skladba, čo bude ľudí dvíhať zo sedadiel, ale to cieľom tohto tracku ani nie je. Dame opäť ukázal, že je neskutočne ďaleko, a dal nám ďalší dôvod na to, aby sme si kúpili jeho nový album 100RY. V období, kedy sa vo veľkom hovorí o tom, že často chýba výpovedná hodnota je Dameho hudba niečo, čo pravých fanúšikov rapu skutočne poteší.

Foto: Dame, YouTube video

Odporúčame