Dame sa baví: Fotomontáž ako 6ix9ine, 1.miesto v trendoch, album čoskoro v hre

Dameho popularita naberá na obrátkach. Absolútne sa niet čo čudovať, veď jeho album 100RY, teda z toho, čo sme mali možnosť vidieť, vyzerá skutočne vynikajúco. Okrem toho, Dame je na sociálnych sieťach veľmi-veľmi autentický, čo sa ľuďom páči a vedia to oceniť. Nedávno dosiahol hranicu 69 tisíc sledovateľov na Instagrame a nebol by to on, keby sa k tomu nevyjadril humornou formou. 

Dame sa prezentuje kvalitou, ukazuje cestu, ktorou by sa rap dal robiť a v neposlednom rade baví ľudí. To je z dlhodobého hľadiska vynikajúca kombinácia.

Po tom, čo dosiahol hranicu 69 tisíc sledovateľov pobavil fotomontážou, kde vyzerá ako Tekashi alebo ak chcete 6ix9ine. Lepšia referencia k číslu 69 zrejme ani byť nemohla. I keď, … no veď to je jedno. K nárastu priaznivcov sa v krátkom prihovorení vyjadril aj samotný člen zoskupenia DMS.

„Ďakujem za 69 tisíc followerov. Aj za odozvu na klip, čo držíte na prvom mieste v trendoch jak zvíratá! A ešte raz aj za dvojplatinu v predpredaji, ktorý trvá ešte do konca týždňa,“ poďakoval Dame, ktorého druhý sólový album bude u tých, ktorí si ho objednali dopredu, už čoskoro.

„Ak zaplatíš do piatku objednávku kartou alebo prevodom, tak ti v sobotu nedôjdu domov kukle, ale kód na stiahnutie albumu. A v pondelok sa odosielajú podpísané CD,“ zakončil v informačnom tóne Dame svoj krátky príspevok.

Dame narážal na skladbu Zrazu, na ktorej mu hosťujú Separ a chalani z Nerieš, pričom je sprevádzaná parádnym videoklipom, ktorý je urobený na motívy legendárneho animovaného seriálu South Park. Tento track sa teší veľkej obľube, je prvý v trendoch a za pár dní ho videlo takmer 300 tisíc ľudí na YouTube. Okrem toho, téma skladby je veľmi aktuálna a trefná a text pre poslucháčov chytľavý.

Ak sa rap snažíte sledovať do väčšej hĺbky, zaujmú vás Dameho každodenné príspevky, v ktorých sa venuje procesu vznikania albumu 100RY, tomu, čo ho inšpirovalo, aby ku konkrétnym skladbám vytvoril konkrétnu hudbu. Odkiaľ bral námety, s kým spolupracoval a celkovo ako jednotlivé piesne na jeho druhý sólový album vznikali.

Foto: Dame, Instagram

 

Odporúčame